Joao Alves De Assis Silva Galatasaray'da ! - Sayfa 192 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Joao Alves De Assis Silva Galatasaray'da !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Joao Alves De Assis Silva Galatasaray'da

Jo bize ligi kazandırsın da sonra City'den almak kolay olur. Her şey şu dört aya bağlı. Tutarsa uzun yıllar hizmet verir,merak etmeyin. Olmazsa da daha iyisi gelir.

Benim korkum fenerbahçe pürüz çıkarmak için teklif yapar almayalım diye çaba sarfeder.

Satin alma opsiyonu bizde degil ise Jo'yu yine satin alabiliriz. Ama ozaman anlasma saglanmasi lazim Manchester City ile. Ve tabiki Manchester City Jo'yu satmak isterse.

İş çıkacağını anlarsak talip oluruz ama M.City'de tuzlu fiyat çeker, kalırız öyle ..

Hem biz talip olucaz hem diğer takımlar, yıldızını belki tekrar biz parlatacaz ama önceliğimiz olmayacak .

Baros dönene kadar idare etsin diye alindi o zaman.Bende hicbisey anlamadim bu isten.

Adan niye canla basla mücadele etsin ki simdi?3 ay zaten alisma dönemi, 1 ay da 2-3 gol atar döner

İstesek alabiliriz aslında :D City eğer bu sene ligi iyi bir yerde bitirirse alamazmıyız ?

screenshotos.jpg

Eger opsiyon yoksa yönetim geldiginden beri en kötü transferi yapmistir. keske bunun yerine Mc Carthy yi alsak. en azindan avrupada oynar. ne anladim ben bu isten?? ligde kasimpasaya gol atcak gitcek. sacmalik. sok icindeyim.

cok ama cok üzüldüm :D keşke alınmasaydı dedim ney öyle 4 ay için oyuncu olurmu böyle ya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt