Johan Elmander - Sayfa 245 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Johan Elmander

Üzüldüm. Gelsin bizim takımda bildiği işi yapsın. Antrenörlük olur, genç takım olur. Johan ağabeyimiz futbolcuğu bir kenara, kişiliği ve karakteriyle Galatasaray'a çok fazla yakışan biri.

Böyle bir paylasim yapmis 5 hafta önce:

"Hakkimda okudugunuz ve duydugunuz herseye inanmayin. Hersey iyi." demis.

[IGM]BQ-loELjf09/[/IGM]

Yahu cidden babamın şirketi batmış gibi üzüldüm koca Johan'ın saflığından ve şöförlüğünden faydalanıp dolandırmışlar gibi geldi bana. O kadar para o sektörde nasıl batacak ulan ayıp be kardeşim, umarım biz de iyi bir görev verirler kendisine.

Yahu cidden babamın şirketi batmış gibi üzüldüm koca Johan'ın saflığından ve şöförlüğünden faydalanıp dolandırmışlar gibi geldi bana. O kadar para o sektörde nasıl batacak ulan ayıp be kardeşim, umarım biz de iyi bir görev verirler kendisine.

Aklıma Rocky 5 filmi geldi direkt ama Johan her şey yolunda yazmış, umarım öyledir. Bizi üzmemek için öyle yazmamıştır, gerçekten iyidir yani. :)

d56e92d44856d96fcec493560693ded0.png

ünal aysal almış elmanderi

adnan polat sadece görüşmüş anlaşmamış sezon sonu bedava olunca yüce önder büyük başkan ünal aysal almış

Üst Alt