Johan Elmander - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Johan Elmander

Cevap: # Johan Elmander

Bu adam Gudjohnsen tarzi bir adam. ayaklarina hakim, fizigi müthis ve ayrica harektli de bir oyuncu. yani ofansin her bölgesinde oynar bu adam. tam bir joker.

bana herşeyiyle milan baros'u hatırlatıyor... geliş sekli aynı onun ki gibi oldu. herkes iş yapmaz diyor ligde 10 gol atmış diyor ama milan barosta geldiginde aynı seyler söyleniyordu adam burda gol kralı oldu. ingiltere ligi ile türk ligini kıyaslamak saçma olur. orda tothenam, m.city, arsenall, manu, chelsea, liverpool, everton, aston villa,bolton, blackburn gibi takımlar var. orada 10 gol atan burada 25-30 gol rahat atar. kaldı ki elmander tipik golcü forvette değil daha çok her takımın ihtiyacı olan forveti besleyen, forvetin gölgesi olan, forvete gol pası veren cinsten bir adam yani çok gol attırır baros'a... bence en iyi transferimiz elmander olacak. fizik saglam sakatlık problemi yok bonservis yok.

bu adam bolton'da 10 numara mevkiğinde oynadı bu sene 10 gol başarıdır.Kumaşı iyi ve çok kaliteli bir oyuncu elmander yeni sezonda görürsünüz elmander'i beğenmemek aptallıktır 1 kere bile izlemeyen adamlar yorum yapıyor

Boyle 30 yasinda futbolcu almanin faydalari 1. Burda sadece avrupa maclarinda iyi oynayayim sonra Manu'ya giderim Bayern'e giderim hevesi olmuyor.

2. Futbolu birkac sene icinde birakacak, o yuzden sampiyonluk, kupa kazanma istegi var, gecmise baktiginda basari gormek istiyor.

3. Bilmiyorum evli mi Elmander ama 30 yasindaki oyuncular genelde ya evli oluyor ya da genc oyuncular gibi 7/24 parti kari kiz pesinde kosmuyor.

4. Tecrube

Tabi tek kriter yas olmaz ama ben Elmander transferini olumlu buluyorum. Ozellikle derbi maclarinda degisik isler yapabilir.

Boltons-Johan-Elmander-vi-024.jpg

Diğer transferlere çok daldık gözden kaçmasın sene sonu ne denli önemli bir hamle olduğu anlaşılacak

Üst Alt