# Johan Neeskens - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Johan Neeskens

Cevap: Johan Neeskens | Güle Güle Baba Adam

Bugün mac esnasında gonlum gs den mantıgım fb nin kazanmasından yanaydı.Sanırım kazanan yine adnan sezgin ve kazma tayfaları oldu.Madem bu kadar mucadele edebilecek durumdaydınız gecen hafta neredeydiniz.

Futbolu bilseydi keşke..

not: beyler düşürmeyin bu sayfaları arkaya yahu. isimlere yazıktır, futbol bilgilerine yazıktır.

Neesken'i de kovmustuk dimi.. Ne kadar büyük bir futbol ülkesiyiz ki biz, Nesskens bile ayak uyduramadi bize.

Rijkaarda çok üzüldüm, ama Neeskens başka.Böyle bir Adam Galatasarayı çalıştırdığı için gurur duymamız lazım aslında...Ama işte...

Tugay Hagi'nin yardımcısı yapıldığında, bari Neeskens'de Tugay'ın görevine getirilseydi.

Sonunda iş bulmuş, helal olsun. Galatasaray'dan aldığı tazminat suyunu çekmiş demek ki. Yalnız Güney Afrika'da adını ilk defa duyduğum bir takıma gitmiş. Yanlış anlamayın, tamamiyle benim cehaletim yeni takımının adını bilmemek.

Sonunda iş bulmuş, helal olsun. Galatasaray'dan aldığı tazminat suyunu çekmiş demek ki. Yalnız Güney Afrika'da adını ilk defa duyduğum bir takıma gitmiş. Yanlış anlamayın, tamamiyle benim cehaletim yeni takımının adını bilmemek.
Olur mu öyle şey?Koskoca teknik dehanın Avrupada alıcısı çıkmadığı için mi afrikaya gitmiş?Bence Afrikada futbolu yayma misyonuyla gitmiştir yoksa Avrupanın bütün takımları sıraya girer bu teknik deha için :D

Üst Alt