# John Alberto Guidetti - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# John Alberto Guidetti

Cevap: John Guidetti mi Geliyor?

Feijenoord - Ajax macinda ( Hollandanin Galatasaray - Fb ) rakip takima 3 tane gol atmis oyuncudur. Feijenoordun parasal sorumu olmasi , Guidettiyi alamaz oldu

muthıs bır adam alırsak yıkar ortalıgı o derece cok macını canlı ızledım ınsallah olur

Stilini benzetiyorum. Sonucta ikisi de pivot santrfor ve özellikleri birbirilerine cok yakin.

Huntelaar benim gözümde agir ve hantal bir oyuncu. Sow daha hizli ve cevik. Mesela bizim Elmander agir kaliyor pozisyonlarda cogu zaman. Onun önünde hizli bir eleman olsa, mesela Sow tarzinda (top tutmasini, top sürmesini, az cok calim atmasini) cok can yakardik.

Sow ne zaman top sürmüş? Ne zaman çalım atmış? Sow ceza sahası topçusu. Bitirici. Topu ona atacaksın, o da gol yapacak. Ekstra şeyler beklemeyeceksin.

Hatta FB macini stadda izlemis deniyor... eger dogru ise is artik imzaya kalmistir muhtemelen... Guidetti'den bahsediyorum elbette, Sow'dan degil :-)

Eldeki forvetleri çok buyutuyorsunuz King Baros şu haliyle anca S.Prag'ta oynar. Necati'nin bir atımlık barutu vardı o da gitti seneye çöküş yılı olur benden söylemesi, Necati gitsin Sercan oynasın derim. Sercan tukaka ama sanki dogru durust dakika aldı da millet laf ediyor. Elmander giderek dusen bir performans veriyor, forvetlerin en istikrarlısı olarak anlayın yani.

Sure verilen 3 forvet var, 4 değil. Sercan kesik. Baros-elmander- necati, seneye sadece Elmander kalmalı bunlardan. Sercan'a bir yıl daha sanş verilmeli. Burak ve yabancı forvet yeter.

Burak-Sercan-Elmander-Yabancı (Guidetti)

Eldeki forvetleri çok buyutuyorsunuz King Baros şu haliyle anca S.Prag'ta oynar. Necati'nin bir atımlık barutu vardı o da gitti seneye çöküş yılı olur benden söylemesi, Necati gitsin Sercan oynasın derim. Sercan tukaka ama sanki dogru durust dakika aldı da millet laf ediyor. Elmander giderek dusen bir performans veriyor, forvetlerin en istikrarlısı olarak anlayın yani.

Sure verilen 3 forvet var, 4 değil. Sercan kesik. Baros-elmander- necati, seneye sadece Elmander kalmalı bunlardan. Sercan'a bir yıl daha sanş verilmeli. Burak ve yabancı forvet yeter.

Burak-Sercan-Elmander-Yabancı (Guidetti)

sacmaladin, baros sakatken ve elimizde sadece elmander varken bile aldigi dakikalari begenmemissin, az demissin. burak ve guidettiyi alsak dakikasi artacak mi sence? ve burak ve guidettiyi gorunce cok calismaliyim mi diyecek yoksa banane yhaf 2 seneye ibbye giderim sonra da rusyaya diyip yatacakmi rendas

Sanki biraz sürü psikolojisi ile beğenenler oluyor gibime geliyor bu arkadaşı. Hocamız istemişse sıkıntı yok zaten.

ben beğenmedim videolardan izlediğim kadarıyla,sprinter değil nerdeyse elmander 2 diyeceğim bize bölesi değil hızlı ve aralara koşu yapabilecek adam lazım,elamnder in 12 golde kalmasının nedeni de işte aslında bu özelliklerinin olmamasıdır,bence aslında terim in kaç forvetli sistem düşündüğü de önemli tek forvet oynatacaksa bu kesinlikle elmander olmaz zaten,2 forvet oynayacaksa zaten elamnder le guidette olmaz aynı tarz adamlar nerdeyse,bence kontenjanı boşa harcamış oluruz guidette gelirse,terim daha iyisini bilir tabii de tek korktuğum genç gelecek vadeden adamlar lacağız mantığıyla ya tutarsa transferlerine başlamaktır yeniden,(pino+sercan+yiğit+riera+):bunlara verilen bonservis 11 milyon euro toplam aldıkları yıllıklar da cabası bu paraya podolski yi almışolsaydık geçen sene şu anda kanat derdimiz olmazda en azından tek kanat derdimiz kalırdı neyse,umarım gene böyle saçmalıklar yapmayıp direkt oynayacak adamlar alırız

Elmanderin 12 golde kalmasinin sebebi son vuruslardir bana gore adam bir cok poziyona girdi

Elmander uzun olabilir amma ara cok fazla kosuyor

Elmanderin en buyuk artisida bu adam uzun olmasina ragmen hep basiyor hep basiyor

Üst Alt