# John Alberto Guidetti - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# John Alberto Guidetti

Cevap: John Guidetti mi Geliyor?

Kim cikariyor bu haberleri dünmü kapmis virüsü adam koca sezon tas gibi top oynadi,hastaligi varmi yokmu saglammi bilmiyorum ama gecen sezon tas gibi oynamis bir oyuncu dün kapmadiysa virüsünü bir engel görmüyorum.

Kim cikariyor bu haberleri dünmü kapmis virüsü adam koca sezon tas gibi top oynadi,hastaligi varmi yokmu saglammi bilmiyorum ama gecen sezon tas gibi oynamis bir oyuncu dün kapmadiysa virüsünü bir engel görmüyorum.

Bacağı iltihaplanmıs...İnceliyormuş bir bacağı deniyor.

Sercanı bende çok eleştiriyorum ama bugün gstv bu yılki oynadığımız maçları gösterdi

Sercanın koparttığı ya da çok önemli katkı sağladığı en az 4-5 maç var

Bursa maçı

Gençlerbirliği maçı

Samsunspor maçı gibi

Evet katılıyorum hatta adamın pas özelliği de var ama sanırım sorun umursamaz, tembel ve disiplinsiz oluşu. Ama çok genç hatta çocuk, bu kadar erken kaybetmesek iyi olur.

İsveçli forvet isteniyorsa,

Sözleşmesi biten (bedava) Markus Rosenberg

ve

ucuza alınabilecek (3-4m euro) Marcus BERG var.

Sercanı bende çok eleştiriyorum ama bugün gstv bu yılki oynadığımız maçları gösterdi

Sercanın koparttığı ya da çok önemli katkı sağladığı en az 4-5 maç var

Bursa maçı

Gençlerbirliği maçı

Samsunspor maçı gibi

Neredeyse içerideki her maça gitmiş biri olarak Sercan'ın nerede oynadığının hala farkında olmadığını düşünüyorum. Birkaç tane topuk pası vs. var onun dışında bu takıma katkı vermek için çok az uğraştı, o kadar güveniyordum ki ona büyük hayal kırıklığı yaşadım.

[video=youtube;oFodg5OCRp0]https://www.youtube.com/watch?v=oFodg5OCRp0&feature=related[/video]

Bu adam Sow´dan daha iyi.Bana Hollanda Ligi felan demeyin.Sanki bizim lig iyi.Orda takimlar 10 kisiyle defans yapmadiklari icin daha cok gol atip sevkli maclar sergiliyorlar.

Bizde ise Fenerbahce gibi bi takim da 10 kisiyle defans yapip Alex´e güvenerek sahaya cikiyor.

@DrGurkanKubilay: GS ile ilgili soranlara;BERBATOV ve KALOU ile ön ANLAŞMA İMZALADIKLARINI çok,çok sağlam bir kaynak söyledi:))”

edit: yanlış yere yazmışım ama idare edin berbatov değil guidetti gelsin:(

[video=youtube;oFodg5OCRp0]https://www.youtube.com/watch?v=oFodg5OCRp0&feature=related[/video]

Bu adam Sow´dan daha iyi.Bana Hollanda Ligi felan demeyin.Sanki bizim lig iyi.Orda takimlar 10 kisiyle defans yapmadiklari icin daha cok gol atip sevkli maclar sergiliyorlar.

Bizde ise Fenerbahce gibi bi takim da 10 kisiyle defans yapip Alex´e güvenerek sahaya cikiyor.

Şu video yu izleyipte hala bu çocuğu istemeyen olamaz

Baskanın kuzey ülkelerine bi sempatisi var benim dogu avrupaya oldugum gibi(rusya ukrayna:D) Bu eleman kriterlere uyuyor yaslı yabancı oyuncu istemiorum ben artık yıldızda istemiyorum yıldız adayı istiyorum abi hem kendi icin oynasın hem takımı icin gerekirse para kazandırıp gitsin

Sezonu Feyenoord'da kiralık olarak geçiren Manchester City'nin İsveçli yıldızı John Guidetti'nin, Galatasaray için İstanbul'a geldiği haberleri gündeme bomba gibi düşmüştü!

Johan Elmander'in daveti üzerine Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynanan derbiyi izlemeye gelen genç oyuncunun sarı-kırmızılı takıma transfer olacağı iddiaları İsveç basınında da geniş yer buldu.

Yaşanan gelişmeler üzerine bir açıklama yapan Guidetti'nin menajeri Per Jonsson transfer iddialarını yalanlarken, "Az önce onunla görüştüm. Kendisi şu anda Göteborg'da. Uzun zaman önce transfer iddiaları çıkıyordu. fakat Guidetti ile Fenerbahçe ciddi şekilde ilgileniyordu" dedi.

Sezon başında Manchester City'den ayrılma sebebini 'forma giyme hasreti' olarak gösteren 20 yaşındaki futbolcu ise, "Gelecekte neler olur bilemiyorum. City yönetimi ile transfer hakkında görüşmedim. Bazı kaygılarım var. Oynamak istiyorum. Eğer beni dördüncü ya da beşinci forvet olarak görürlerse başka kulübe giderim" şeklinde konuştu.

Sporx Dış haberler

Sezonu Feyenoord'da kiralık olarak geçiren Manchester City'nin İsveçli yıldızı John Guidetti'nin, Galatasaray için İstanbul'a geldiği haberleri gündeme bomba gibi düşmüştü!

Johan Elmander'in daveti üzerine Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynanan derbiyi izlemeye gelen genç oyuncunun sarı-kırmızılı takıma transfer olacağı iddiaları İsveç basınında da geniş yer buldu.

Yaşanan gelişmeler üzerine bir açıklama yapan Guidetti'nin menajeri Per Jonsson transfer iddialarını yalanlarken, "Az önce onunla görüştüm. Kendisi şu anda Göteborg'da. Uzun zaman önce transfer iddiaları çıkıyordu. fakat Guidetti ile Fenerbahçe ciddi şekilde ilgileniyordu" dedi.

Sezon başında Manchester City'den ayrılma sebebini 'forma giyme hasreti' olarak gösteren 20 yaşındaki futbolcu ise, "Gelecekte neler olur bilemiyorum. City yönetimi ile transfer hakkında görüşmedim. Bazı kaygılarım var. Oynamak istiyorum. Eğer beni dördüncü ya da beşinci forvet olarak görürlerse başka kulübe giderim" şeklinde konuştu.

Sporx Dış haberler

aga sporx haberlerini paylaşmayın burda:D

iskandinav ülkesindeki insanlarda iş ahlakı ve disiplin çok iyi başkan ondan buralara yöneliyor olabilir

Üst Alt