# John Alberto Guidetti - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# John Alberto Guidetti

Cevap: John Guidetti mi Geliyor?

İsveçli oyuncular sakat olmadığı sürece aldığı paranın hakkını veren oyunculardır ben kendisini canlı izlemedim ama videolarda iyi görünüyor . artık bu tür transferler çoğalmalı .

''Super Guidetti, you make us happy. Please score for GALATASARAY ! '':D

İnşallah gelir. Yanında birde burak yılmaz transfer,hamit,nuri,gökhan töre,weiss,belhanda falan bunların arasından seçip alalım :p Melo'yuda alınca çok fena takım oluruz. Keşke serbest transferden douglas'ıda stopere alabilsek.:)

Kesin yalan haber,siradan futbolcu degiki bu,Feynoordda istiyor,adam Türkiyeye gelecek transfer icin ve duyulmayacak,cok sacma,üstelik daha baskanimiz dün kulüpleriyle anlasmadan hicbir futbolcuyla görüsülmeyecegini söyledi-

Beyler hala video altlarında "welcome to Galatasaray" yorumları göremiyorum..Demek ki biten bişey yok.

John Guidetti | A Rising Star | 2011-2012 | HD - YouTube

Artık rahatlayabilirsin reis.:)

bu adamı fb-gs macında gordum galatasarayla anlaşmış . fenerliyim ama gslilere duyum verıyım dedim :D

lrourzhex 38 minutes ago

WELCOME TO GALATASARAY !

AslantasGS 43 minutes ago

Come to Gala.

VivaCimbom 5 hours ago

Muhteşem bir transfer başarısı olur başkan genç ve başarıya aç oyunculara yöneleceğiz demişti Guidetti nokta atışı olacaktır bana göre.

23 maç 20 gol 8 asist 20 yaşında , İsveçli'ymiş gel ulan Kuzey'li gel :D Bu oyuncuyu almak kesinlikle çok zor olacaktır taliplerinin çok olduğunu düşünüyorum.

mükemmel transfer olur.. bence mümkün

cl'ye direk gidiyoruz

başkan genç oyunculara yöneleceğiz dedi

ayrıca aysal reyizin kuzeyli fantezisi var

hayırlı olsun diyebiliriz

ünal aysal daha dün kuzeyli alabiliriz sinyali verdi adam olabilir yani guidetti iyi oyuncu..

arkadaşlar birkere kesinlikle "bumu yani bizim yıldız diye alacagımız adam,hiçç duymadım ki" moduna girmeyin.2 yıldır birsürü macını seyrettim cocugun.şu an gerçekten avrupadan alınabilecek sayılı adamlardan.hızlı,teknik,agresif ve kesinlikle aradıgımız adam.ikinci bir şakiri faciası yaşamak istemiyorsak kesinlikle paraya kıyılıp alınmalı..!

kuzeyli buldunmu kapacan ünal başkanın felsefesine uygun bi transfer hem genç hem yetenekli alınırsa süper olur

Hiçbir zaman Hollanda da 20 küsür gol atan oyuncuların çok iyi golcü olduklarına inanmam..

Golcü dediğin adam markajdan çok iyi kurtulmayı bilecek 1.kural..

Hele ki Türkiye'de Galatasaray ve büyük takımların forvetiysen işin çok zor..

1-Güçlü olacaksın

2-Kıvrak olacaksın

3-Pres özelliğin çok fazla olacak

4-Son vuruşların iyi olacak

5-Süratli olacaksın

Bu kriterlerde ki oyuncular her zaman iş yapar..

O yüzden 40 gol atsada wow demem..

Orada ki her takım rakibinin üstüne gidip açık oynuyor..

Bizde mantık tam tersi..

ya bırakın şu yıldız muhabbetini senelerdir yıldız diye sakat adamları kakaladılar bize, yaşı uygun yıldızların fiyatı 15-20 den başlıyo, 5-6 milyon euroya alınan yıldızlardan hiç haz etmiyorum, çok fonksiyonlu tıraş makinelerine benziyo onlar, sözde herşeyi yapıyo ama aslında tek fonksiyonu kaliteli tıraş makinelerinden kötü

niye bu kadar uzattım bende tam bi anlam veremedim

Dostum mesela Huntelaar kimine sorsan leblebi gibi gol atar bana sorsan gelmesini istemem..

Türkiye'de işler tam tersine..

Forvet alacaksan kesinlikle Fransa'ya gideceksin yav..

Üst Alt