John Anthony Frusciante RHCP'ye Geri Dönüyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

John Anthony Frusciante RHCP'ye Geri Dönüyor

john-frusciante-4.jpg

2009 yılında aldığımız acı bir haberle Red Hot Chili Peppers’tan ayrıldığını öğrendiğimiz ve o günden bu yana da electronica ve acid house’a demir attığı projelerle gitardan uzaklaşan John Frusciante, son olarak 2014 çıkışlı solo albümü Enclosure’ı yayınlamıştı. Frusciante’nin sahnede Flea ve Chad Smith ile sahnede çılgın sololar attığı o mutlu eski güzel günler geri geliyor, çünkü John Frusciante Red Hot Chili Peppers’a geri dönüyor!

http://instagr.am/p/B6G0L3OHVe8/
John Frusciante’nin ayrılmasıyla RHCP’a dahil olan Josh Klighoffer’ın artık grupla birlikte devam etmeyeceğini Instagram hesaplarından duyuran grup, bu olaydan daha büyük heyecan yaratacak asıl gelişmeyi ise küçük bir not ile aşağı iliştirerek hayranlarını kalp atış hızını iki katına çıkardı.

Frusciante’nin gruba geri döndüğü detayını küçük bir habermiş gibi mesajın altına iliştiren grup elemanları, RHCP hayranlarının uzun zamandır hayalini kurduğu efsane kadrosuna geri dönüyor. Bu mutlu haberin ardından on yıl önce emekli ettiğimiz RHCP tişörtlerini ütülemeye başlayabiliriz.

kaynak: playtusu.com
:uiyy:

Red Hot Chilli Peppers'ın zaten iyi bir kadro vardı ve uyumlu müzik yapıyorlardı. Şimdi nasıl bize Arda geri gelirse faydalı olamayacaksa, Frusciante'nin gelişi kadro sinerjisini bozar. Bu adamların önünde çok uzun bir dünya turnesi var. Hem yurtdışında hem de evlerinde konserler verecekler. Ben olsaydım eski gitarist Kliffhonger'ı kadroda tutar ve deplasman konserlerine Frusciante'yi götürürdüm. Aynı zamanda RHCP'ın alt yapıdan gelen müzisyenlere de ağırlık vermesi gerekiyor. Grup artık yaşlandı. Bu kadroyla yurtdışında başarı ve para gelmeyeceğini düşünürsek ileride 30-40 milyon avroya satabilecekleri genç bir baterist veya basçı'yı şimdiden parlatmaları gerekiyor.

Üst Alt