# John Mensah - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# John Mensah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # John Mensah

Bugün klübümüze yakınlığı ile bilinen menejer Ogan tarhanın sporx'e verdiği röportajda şöyle birşey geçiyor!

Ve John Mensah'ı Bülent Korkmaz Gençlerbirliği'ndeyken bana söylemişti, onun için de girişimlerimiz oldu ama transferi gerçekleşmedi. Transferi ((son günlerde yine gündemde!!!)) ama şu an bizim bir ilgimiz yok. Ama çok kaliteli bir oyuncu olduğunu söyleyebilirim.

Sunderland'e gidiyormuş, satın alma opsıyonla kiralık formüle iki kulüp anlaşmaya vardıkları iddıa ediliyor,bugün resmen açıklanabilir.

Yönetici Haldun Üstünel’in Ganalı için beklediği okey, Rijkaard’dan çıktı!

Üstünel’e haber!

Transfer sezonun başından bu yana Galatasaray’ın gündeminde olan Ganal› futbolcu Mensah’a, teknik patron Rijkaard’dan vize ç›kt›ğ› öğrenildi. Transferin başarılı ismi Haldun Üstünel’in hemen her konuda anlaştığı Mensah için Rijkaard’ın onayı bekleniyordu. Hollandalı teknik adam nihayet dün “İsterim” diye konuştu.

Takviye amaçlı!

Sarı-kırmızılı kulübün savunma bölgesindeki Servet ve Gökhan Zan ikilisinin ikilisinin hava hakimiyeti yüksek olmas›na rağmen, takviye amacıyla iyi bir stoper isteyen Hollandal› teknik patron Rijkaard, Ganal› futbolcu hakkında her zaman olumlu düşüncelere sahip olduğunu söyledi. Mensah da Galatasaray’a gelmeye hazır olduğunu Fransız medyasına aktarmıştı.

fotospor.

Servet'i tamamliyacak transfer olur. Yerden hizli ve etkili, tas gibi bir libero. Topu topu 3 kez izledim bu adami isin dogrusu. Bana Song'un biraz daha hizlisi ve guclusu(serti) gibi geldi. Teknigini Song'la kiyaslamam bile.

Bugün Sunderland'de sağlık kontrolünden geçti,kiralık olarak satın alma opsiyonuyla bugün transfer resmiyet kazanacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt