John Wick: Chapter 4 - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

John Wick: Chapter 4

Film çok güzeldi. Aksiyonun dibini sıyırmışlar artık. Bu kadar uzun bir filme göre çok iyi koreografiler var. Paribu Cineverse, Cienmaximum'dan kalma tasarruf için parlaklığı kısma mevzusuna devam ediyor gördüğüm kadarıyla. Zaten karanlık sahneler iyice izlenmez hale geliyor. Kaliteli bir salonda izlemeyecekseniz Blu-ray sürümü çıktıktan sonra evde yüksek çözünürlükle izlemenizi tavsiye ederim. Sinemaları artık anlamıyorum, hem fiyatları artıyor hem de salon kaliteleri düşüyor.

Birincisinden dördüncüsüne harika filmler. Benim için çok özel bir seri. Büyük bir hayranıyım. Bu filmi de çok sevdim. Ancak şu aşmadan sonra artık John wick geçmişte neler yapmış, bu unvanları nasıl kazanmış bunlara değinen bir film çekseler olağanüstü olur. Namı diğer baba yaga nasıl bu sektöre bomba gibi düşmüş merak ediyorum

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Birincisinden dördüncüsüne harika filmler. Benim için çok özel bir seri. Büyük bir hayranıyım. Bu filmi de çok sevdim. Ancak şu aşmadan sonra artık John wick geçmişte neler yapmış, bu unvanları nasıl kazanmış bunlara değinen bir film çekseler olağanüstü olur. Namı diğer baba yaga nasıl bu sektöre bomba gibi düşmüş merak ediyorum

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Kesinlikle! Seride bahsi geçenlerden, kurulmuş arkadaşlıklardan 5 sezonluk dizi çıkar gibi görünüyor 😄

Sinemada izleyememiş olanlar, maddi imkansızlıklarla gidememiş olan arkadaşlara duyurulur; Şu dakikayla dijital olarak istediğiniz şekilde, istediğiniz gibi izleyebilirsiniz. Amazon vb. platformlardan da dijital sürümü satın alabilirsiniz. (Türkiye hariç) ♥ Blu-ray sürümü 13 Haziran

1684790559858.png

Üst Alt