Haber - Jorge Jesus: "Bu sonuç iyi olmadı. Başka diyecek bir şey yok" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Jorge Jesus: "Bu sonuç iyi olmadı. Başka diyecek bir şey yok"

1683485630708.png

Spor Toto Süper Lig'in 33. haftasında Fenerbahçe, deplasmanda Giresunspor ile 1-1 berabere kalarak şampiyonluk yarışında yara aldı. Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında Teknik Direktör Jorge Jesus açıklamalarda bulundu.

Jorge Jesus:

"Maçtan önce de belirtmiştim kazanmaktan başka bir düşüncemiz yoktu. Bugünkü sonuç iyi olmadı. 1-0'ı korumaya çalıştık ama istediğimizi alamadık. Gerçek bu. Diyecek pek bir şey yok."

"Bugün takım çok fazla pozisyon üretemedi ama böyle durumlar olabilir. Bazı maçlarda böyle durumlarla karşılaşabiliyorsunuz. Bugün rakip takım da iyi savunma yaptı. Süre geçirme durumu da oldu ve hakem de buna müsaade etti ama bu bizim için bir bahane değil. İstemediğimiz bir sonuç aldık. Mecburen bir sonraki maçı düşüneceğiz."

"Ligin bitmesine 3 maç kaldı. Bugünkü mağlubiyet sonrasında işler bizim için biraz daha karmaşık oldu ama matematiksel olarak hala şansımız var. Benim için önemli olan bu."

Jesus: bizim maçlar niye Galatasaray maçlarından önce anlamıyorum, zaten Türkiye’de anlamadığım çok şey var

Diyebilir

Jorge Jesus: "Ligin bitmesine 3 maç kaldı. Bugünkü mağlubiyet sonrasında işler bizim için biraz daha karmaşık oldu ama matematiksel olarak hala şansımız var. Benim için önemli olan bu."

Herife bak 90 +9 u +12 ye taşıdılar onu bile beğenmiyor gerekli şekilde oynatmadı diyor tabi 90+ bir 90 dakika daha oynanması gerekiyordu

Üst Alt