Haber - Jorge Jesus: “Bugün kazanmak şampiyonluk anlamına gelmiyordu” | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Jorge Jesus: “Bugün kazanmak şampiyonluk anlamına gelmiyordu”

1673203118641.png

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus, Galatasaray'a 3-0 mağlup oldukları maçın ardından beIN SPORTS mikrofonlarına konuştu.

Jorge Jesus: “Alışık olduğumuzdan çok daha fazla hata yaptık. İlk yarıda daha çok pozisyon bulmuştuk ama gol atamadık. Daha önce de söyledim bugün kazanmak şampiyonluk anlamına gelmiyordu. Bu maçı kazanarak rakibimizin önüne geçme şansımız vardı ama bu maç şampiyonu ilan etmiyordu. Bir sorumlu varsa sorumlu benim. Ne başkanımız ne de futbolcular. Hele başkanımız hiç değil."

Jorge Jesus: "Galatasaray seken bir toptan sonra kolay bir gol attı. İkinci yarıya iyi başlamıştık ama 2-0 ve kırmızı kart sonrası bizim için işler zorlaştı."

Jorge Jesus: "Bugün aldığımız mağlubiyet bizim birliğimizi bozmayacak."

Jorge Jesus: "Bu sezon 6. kez eksik kaldık. Bunu çözmeliyiz. Ben daha önceki takımlarımda böyle bir şey görmemiştim."

Aklı olan Anadolu kulubu bizim bu maçı fener maçı öncesi izletir oyuncularına. Ulan maç boyu her 3 dakikada bir arkaya sarktik. Kaliteli kanatlarımiz olsa tarihi fwrkti.

Aslinda yenerdiniz hocamda aksilikler, talihsizlikler bir takim şeyler falan işte. Ulan maç boyu bağırttık ne konuşuyosun daha..

Inlesin Tüm Ülke Zaferinle Şanlı Galatasaray

Üst Alt