Haber - Jorge Jesus: “Galatasaray da berabere kaldı. Biz de berabere kaldık. Puan farkı hâlâ 6” | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Jorge Jesus: “Galatasaray da berabere kaldı. Biz de berabere kaldık. Puan farkı hâlâ 6”

1682365494534.png

Fenerbahçe teknik direktörü Jorge Jesus, 3-3 biten İstanbulspor karşılaşmasının ardından yaptığı açıklamada, "Hakemi suçlayamam. Bir sorumlu varsa en büyük etken hocadır, o da benim" ifadelerini kullandı.

Jesus:

"Maçın başında oyunu kolaylaştırmıştık. 2-0'ı yakaladıktan sonra rakibimiz 2-1 yaptı. Takım, o golden sonra sakinliğini biraz kaybetti. Aslında sonuna kadar savaştık. Evinizde 3 gol atıyorsanız, puan kaybetmemeniz gerekiyor. Rakibimizle puan farkını azaltma imkanımız vardı ama maalesef bunu yapamadık."

“Galatasaray da berabere kaldı. Biz de berabere kaldık. Duruma baktığımız zaman hiçbir şey değişmedi. Puan farkı hâlâ 6.”

"İki takım da berabere kaldığı için değişen bir şey yok ama taraftarları da anlıyorum. Çünkü bu bizim için ağır bir darbe oldu. Böyle bir gol, herkeste olumsuz bir iz bırakıyor."

"Herkesin gergin olmasını anlıyorum. Bu sonucu kimse beklemiyordu. Taraftarlar kadar bizler de gerildik."

"Önemli olan takımın çok çalışmış, savaşmış ve her şeyi vermiş olması ama futbol böyle maalesef."

"Kendimi sorumlu görüyorum. Takım adına iyi olmayan şeylerden her zaman teknik direktör sorumludur. Özellikle evimizdeki maçlarda çok gol yedik. Sezon basından beri düzeltmeye çalışıyoruz. Bazı maçlarda düzelttik ama bazılarında beceremedik. Takım içindeki negatif şeylerden her zaman teknik direktör sorumluluğundadır. Bundan hiç şüphe yok"

"Sonuçtan hakemleri sorumlu tutamam. Yediğimiz gollerin defansif organizasyon ile alakası yok. Yediğimiz ilk 2 gollerde seken top sonrası penaltı, ikinci gol Samet'e çarptı İrfan'ı terse bıraktı. İlk 2 golde defansif hata yok. Bugün İrfan kurtarış yapamadı ama futbolda bunlar oluyor. Hakemi suçlayamam bir sorumlu varsa en büyük etken hocadır, o da benim."

Üst Alt