jorge jesus - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
F4enF0EXwAEquYl

İso bizi nerde 3 kere yendi yav

Sneijder maçı
1-0 Kuyt Muyt
Torrentspor dönemi

3 maç oynamadık mı

Şu penaltılardaki Süper Kupa maçı herhalde dördüncü de Selçukla Melo p falan kaçırdı saymam onu.

İso bizi nerde 3 kere yendi yav

Sneijder maçı
1-0 Kuyt Muyt
Torrentspor dönemi

3 maç oynamadık mı

Şu penaltılardaki Süper Kupa maçı herhalde dördüncü de Selçukla Melo p falan kaçırdı saymam onu.
Aynen o maça galibiyet yazmışlar. Uzatma ve penaltıyla alınan maçlar resmiyette beraberlik geçiyor. Bana göre galibiyet yazılması lazım. O yüzden düzeltme yapmadım. Uefa kupasını aldık derken Arsenal'e koyduk diyoruz sonuçta.

Süper Kupa bayık maçtı ama Fb bizden bir tık iyi oynamıştı diye hatırlıyorum. Yabancı sınırında 6+0+4'den 5+3+0'e geçilen ilk maçtı. Volkan'ı atması lazımdı seri penaltılarda hakemin bir de.

Aynen o maça galibiyet yazmışlar. Uzatma ve penaltıyla alınan maçlar resmiyette beraberlik geçiyor. Bana göre galibiyet yazılması lazım. O yüzden düzeltme yapmadım. Uefa kupasını aldık derken Arsenal'e koyduk diyoruz sonuçta.

Süper Kupa bayık maçtı ama Fb bizden bir tık iyi oynamıştı diye hatırlıyorum. Yabancı sınırında 6+0+4'den 5+3+0'e geçilen ilk maçtı. Volkan'ı atması lazımdı seri penaltılarda hakemin bir de.
Yok, Melo ile Selçuk kaçırmaz normalde o kadar diye dedim, Melo mallık yapıyordu gerçi de mevzu Yekta’ya patlamıştı orda da

Bizim tırt hocalara denk gelmiş genelde

Sneijder olmasa malum maçı da kazanamayacaktık

Üst Alt