jorginho | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
tam ismi jorge luiz frello filho olan brezilya'lı orta saha. chelsea'da forma giymektedir. oyun görüşü ve pas yeteneği üst düzey bir oyuncudur.

Adamı önceden de sadece bu videodan tanıyordum ama çok etkilenmiştim yine etkilendim bir iki pasına bakıp büyüleyici derecede saçma pasları var o an onları görebilmiş ve düşündüğünü uygulayabilmiş olması ne bileyim yani biraz messivari o da düşündüğünü en uygulayabilen futbolcu sonuçta.

Cok begendigim bir oyuncu ama ne yazik ki ulkemizde bu tarz oyuncular göze hos gelmedigi icin yerden yere vurulur

Simdi Chelsea’de oynadigi icin begenilir ama bizde olsa elestiri olur

Nasil bu kadar emin oldugumu soracak olursaniz,Jean Michael Seri konu basligina girdiginizde yapilan yorumlardan ne demek istedigimi anlayacaksiniz

Ayrica jorginho’yu man city de yani guardiola’nin elinde görmek isterim

chelsea jorginho ve kante gibi iki efsanenin yanına kovacic ve barkley gibi odunu koyarak ne amaçladı anlayamadım geçen sene de bu sene de

Cok begendigim bir oyuncu ama ne yazik ki ulkemizde bu tarz oyuncular göze hos gelmedigi icin yerden yere vurulur

Simdi Chelsea’de oynadigi icin begenilir ama bizde olsa elestiri olur

Nasil bu kadar emin oldugumu soracak olursaniz,Jean Michael Seri konu basligina girdiginizde yapilan yorumlardan ne demek istedigimi anlayacaksiniz

Ayrica jorginho’yu man city de yani guardiola’nin elinde görmek isterim
Yeni aldiklari Rodri de müthis oyuncu bence yeni Busquets, ihtiyac duymazlar artik o bölgeye

Üst Alt