# Joris Mathijsen - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Joris Mathijsen

Cevap: # Joris Mathijsen

Bana kalirsa kalitesinden çok Neill ile benzer olan özellikleri sorun yaratir. Yani ikisi de ayaklarina hakim olabilir ama ikisi de agir. Bize daha çabuk bir stoper lazim.

Renkdaş benim kafamdaki problem hız değil mathijsen neill'ın biraz daha hızlısı izlediğim kadarıyla sorun ; agrasif mi?

Lugano-bilica o kadar hızlı değil ama en iyi ikiliydi neden çünkü ikiside hırslı ve full konsantre oynuyorlar bizede böyle biri lazım tabi bide o.sahan iyi olursa defans çok rahatlıyor ayrı mevzu

Doğru bir hamle mi yanlış mı olur bilmem ama bu adamı alacağız büyük ihtimalle.

Mathijsen ile her konuda anlaşıldı zaten. Hamburg ile anlaşılırsa bu transfer olur. Ama benim görüşüm dünya kupasında oynamış bir adamı hamburgun 5m'den aşağı vermeyeceği yönünde; bu yüzden bu transfer yatar.

Mathijsen ile her konuda anlaşıldı zaten. Hamburg ile anlaşılırsa bu transfer olur. Ama benim görüşüm dünya kupasında oynamış bir adamı hamburgun 5m'den aşağı vermeyeceği yönünde; bu yüzden bu transfer yatar.

5 milyon istiyorsalar görüsmeyelim bile zaten. 30 yasinda ki adamlara ne zamandir bu kadar bonservis veriliyor ? Ayrica Mathijsen ile her konuda anlasildigini nereden duydun ?

5 milyon istiyorsalar görüsmeyelim bile zaten. 30 yasinda ki adamlara ne zamandir bu kadar bonservis veriliyor ? Ayrica Mathijsen ile her konuda anlasildigini nereden duydun ?

5m istemiyorlar ama bence isterler diyorum. O parayı da vermez yönetim doğal olarak. Menejeri böyle söylüyor "mathijsen ile anlaşıldı, Galatasaray'ın hamburg ile anlaşması lazım."

Mathijsen tipi yaşını almış değilde yabancı genç ve süratli bi stoper almamız lazım neill onu öyle bi yetiştirir ki galatasaray önümüzdeki 4-5 sene stoper sıkıntısı çekmez örnek : Douglas Franco Teixeira

28822_01.jpg

Adı: Douglas Franco Teixeira

Boy:1.92

Takım:Twente

Mathijsen tipi yaşını almış değilde yabancı genç ve süratli bi stoper almamız lazım neill onu öyle bi yetiştirir ki galatasaray önümüzdeki 4-5 sene stoper sıkıntısı çekmez örnek : Douglas Franco Teixeira

28822_01.jpg

Adı: Douglas Franco Teixeira

Boy:1.92

Takım:Twente

super oyuncu, cok iyi olur ama twente birakmaz

orta sahamız da cok kötü yerli rotasyonu var oraya trasfer olmazsa istersek puyol pike ikilisini getirelim bişe yapamayız.

bence gerektiğinde ön libero oynaytabilecek bi stoper almalıyız.. servet satılsa bile hali hzırda ali turan gökhan zan var stoperde . maçına göre oynarlar ama orta sahada oynayabilecek bi stoper marquez gbi daha mantıklı olutr...

orta saha iyi olursa defansın çok hızlı olmasına gerek kalmaz hollanda milli takımında heitinga neillden aşırı mı hızlı iyi 2 ön libero alınırsa hiç sorun kalmaz

orta sahaya adam lazım. takım savunması yapamıyoruz. ortasaha geride bastırdığı zaman alan daralıyor ve savunmanın ağır olması pekte sorun yaratmıyor. bu şekilde sadece defansa oyuncu almaya devam edersek daha çok sinir krizleri geçiririz. ilk önce halledilmesi gereken mevki ortasahadır. sonra nereye alıyorlarsa alsınlar. insan düşünmeden edemiyor. acaba ortasahaya iki yabancı transferi olacakmı ?

orta sahaya adam lazım. takım savunması yapamıyoruz. ortasaha geride bastırdığı zaman alan daralıyor ve savunmanın ağır olması pekte sorun yaratmıyor. bu şekilde sadece defansa oyuncu almaya devam edersek daha çok sinir krizleri geçiririz. ilk önce halledilmesi gereken mevki ortasahadır. sonra nereye alıyorlarsa alsınlar. insan düşünmeden edemiyor. acaba ortasahaya iki yabancı transferi olacakmı ?

emana-kallström(song):)

Eğer Takım 4-2-3-1 oynayacak ise yani defansın önünde kazma olmayan çift önliberolu sistem. O zaman bu adam süper olur. Ama önce o iki adamı bulmak lazım.

Üst Alt