José Antonio Reyes Galatasaray'a Geliyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

José Antonio Reyes Galatasaray'a Geliyor!

Jose+Antonio+Reyes+Liverpool+v+Sevilla+UEFA+RmN6i-1qGTdl.jpg

Sevilla
Kulübü, takımla 1 yıl daha sözleşmesi bulunan deneyimli yıldızı Jose Antonio Reyes'le yolların ayrıldığını resmen duyurdu.

Jose Antonio Reyes'in Sevilla'dan ayrılmasının nedeninin Galatasaray'a transfer olacak olması gösteriliyor.

Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada "Reyes'in Sevilla'da geçirdiği her iki döneminde de büyük katkılar yaptığı ve kulübün efsanelerinden birisi olarak anılacağı" belirtilirken, yıldız futbolcuya teşekkür edildi.

32 yaşındaki oyuncu, 2000-2004 ve 2012-2016 yılları arasında giydiği Sevilla forması altında 242 resmi maçta görev alıp 37 gol attı ve 35 asistlik performans gösterdi. Geride bıraktığımız sezon ise 22'si ilk 11'de olmak üzere toplam 33 resmi maçta forma giyen Reyes, 3 gol 3 asistlik bir performan sergiledi.

Deneyimli yıldız oyuncunun bu transfer döneminde Galatasaray'a imza atması bekleniyor.

OFFICIEL - FC Seville, Jose Antonio Reyes s'en va - Goal.com
Transfert - Jose Antonio Reyes quitte le FC Seville
CAMPEON, CAPITAN Y SIMBOLO... SE MARCHA JOSE ANTONIO REYES | Sevilla FC

Bitik durumda olan bir Reyesi istemem acikcasi. Bir kac sene once olsaydi olabilirdi, Unal Aysalin ilk doneminde mesela iyi olurdu

Ben geleceğini düşünüyorum. Futbolun başında malum Alp Yalman var. Yani "eski sistem yöneticilik anlayışı" var.

Arsenal, Real Madrid, Atletico Madrid, Sevilla gibi büyük kulüplerde oynamış "yıldız futbolcu" diye getirirler. Kupalar, şampiyonluklar kazandı falan diye verecekler gazı. Ama o eski sistem yöneticilik anlayışına göre bir taraftar yok şuan. Herkes her konuda bilgi sahibi. Yediremezler yani.

Ben geleceğini düşünüyorum. Futbolun başında malum Alp Yalman var. Yani "eski sistem yöneticilik anlayışı" var.

Arsenal, Real Madrid, Atletico Madrid, Sevilla gibi büyük kulüplerde oynamış "yıldız futbolcu" diye getirirler. Kupalar, şampiyonluklar kazandı falan diye verecekler gazı. Ama o eski sistem yöneticilik anlayışına göre bir taraftar yok şuan. Herkes her konuda bilgi sahibi. Yediremezler yani.
Imza

cöpün teki artik 30 yas ve üstü adam alinmamali ilk 11'e kolay kolay. sneijder ve podolski yeter ofansta. daha gencleri daha iyileri lazim.

Üst Alt