# José Manuel Pepe Reina - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# José Manuel Pepe Reina

Cevap: # José Manuel Pepe Reina

Sececegimiz kalecinin penalti kurtaran , yan toplarda etkili , karsi karsiyada gol yemeyen ve mumkunse oyunu iyi kuran , manchester in eski kalecisi peter schmichael tipinde olmasi gerektigine inaniyorum... ozellikle penaltidan gol yememeli mumkunse

Off çok pis gaza gelmiştim yahu lig tv reina falan deyince.Forma sözümü verdim arkadaşlara,avatarı bile değiştirdik be :/

Sececegimiz kalecinin penalti kurtaran , yan toplarda etkili , karsi karsiyada gol yemeyen ve mumkunse oyunu iyi kuran , manchester in eski kalecisi peter schmichael tipinde olmasi gerektigine inaniyorum... ozellikle penaltidan gol yememeli mumkunse

En son hangi kalecimiz penaltı kurtardı hatırlamıyorum bile. :D

Reina yan toplarda biraz zayıf ve boyu bir kaleciye göre biraz kısa da olsada çok tecrübeli ve kaliteli bir kaleci. İyi transfer olur ama alabileceğimizi sanmıyorum.

Reina çok beğendiğim bir kaleci değil ama gelirse tabiki mevcut kalecilerden kat kat daha fazla verimli olacağı kesin. Gelirse camiamıza hayırlı olsun

Üst Alt