Jose Mourinho Tottenham'la Anlaştı İddiası! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jose Mourinho Tottenham'la Anlaştı İddiası!

sen kendin çalıp kendin sayfalarca oynuyorsun yav allah akıl fikir versin
Yahu sen bu kadar başarılı adamın tottenhama fazla geldiğini söylüyorsun adamlar en son 60 sene önce şampiyon olmuş sen ciddi misin???? Mourinho'yu beğenmeme durumları olabilir mi? Bu Bursaspor'un yahut Trabzonspor'un Fatih Terim'i beğenmemesi gibi bir saçmalık... Berkay gidip bir yüzünü yıka kaçak çay filan iç... Ayırlı akşamlar..

Yahu sen bu kadar başarılı adamın tottenhama fazla geldiğini söylüyorsun adamlar en son 60 sene önce şampiyon olmuş sen ciddi misin???? Mourinho'yu beğenmeme durumları olabilir mi? Bu Bursaspor'un yahut Trabzonspor'un Fatih Terim'i beğenmemesi gibi bir saçmalık... Berkay gidip bir yüzünü yıka kaçak çay filan iç... Ayırlı akşamlar..
mourinhonun başarısız olduğu takımı sordun
manu dedim
3 tane dandik kupa saydın
manu taraftarına o 3 kupayı başarı olarak söylesen şişlerlerdi seni dedim
bunun haricinde benim söylediğimi idda ettiğin her şey senin sanrılarından ibaret kendin çalıp kendin oynuyorsun gaipten şeylere sayfalarca cevap yazarak

mourinhonun başarısız olduğu takımı sordun
manu dedim
3 tane dandik kupa saydın
manu taraftarına o 3 kupayı başarı olarak söylesen şişlerlerdi seni dedim
bunun haricinde benim söylediğimi idda ettiğin her şey senin sanrılarından ibaret kendin çalıp kendin oynuyorsun gaipten şeylere sayfalarca cevap yazarak
Dandik kupa mı??? Senin hafızan zayıf herhalde sence United, Ferguson sonrası kaç kupa almıştır?

El Cevap = 4

Yani Ferguson sonrası alınan kupaların %75i Mourinhonun :ROFLMAO: Mourinho Tottenhama en az 2 gömlek fazla gelir...

Hmm Dünya Kupası? :) Galiba EPL şampiyonluğu ile Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu haricinde 7 milyar insanın almak için uğraştığı tüm kupalar dandik ha... Ya siz gerçekten galatasaraylı olduğunuza emin misiniz galatasaray demek mücadele ettiği her kupayı önemsemek ve kazanmaktır... Her galatasaraylı da böyle düşünür... Enteresan yarro...

Hmm Dünya Kupası? :) Galiba EPL şampiyonluğu ile Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu haricinde 7 milyar insanın almak için uğraştığı tüm kupalar dandik ha... Ya siz gerçekten galatasaraylı olduğunuza emin misiniz galatasaray demek mücadele ettiği her kupayı önemsemek ve kazanmaktır... Her galatasaraylı da böyle düşünür... Enteresan yarro...
yooo takimina gore degisir mesela suan bu konumda bulunan arsenal lig kupasi el kupasi felan iyi olur ama manchester united mou ile harcadigi paralarla felan hedefleri bambaskaydi. mou manyak paralar harcadi istedigi futbolcularida aldi ama manchester united devamli lig de kotu sonuclar aldi, 2-3 teneke aldigi icin manu'da iyi bir donem gecirdi diyemezsin. bu senin aslinda ne az sey bildigi gosterir maalesef. git herhangi bir manu taraftara sor bakalim bu soruyu.

galatasaraya bi hoca gelse turkiye kupasi + super kupayi alsa 10 sene lig sampiyonlugunu alamazsa basarilli mi olacak simdi?

zaten takimina gore hersey bugun norwich alsa o kupayi buyuk is olarak gorulur ama manu gibi camiayi sen lig kupasini al sunu el kupasini al ama ligde berbat oyna. hersey beklentilere hedeflere gore degerlendirilir

yooo takimina gore degisir mesela suan bu konumda bulunan arsenal lig kupasi el kupasi felan iyi olur ama manchester united mou ile harcadigi paralarla felan hedefleri bambaskaydi. mou manyak paralar harcadi istedigi futbolcularida aldi ama manchester united devamli lig de kotu sonuclar aldi, 2-3 teneke aldigi icin manu'da iyi bir donem gecirdi diyemezsin. bu senin aslinda ne az sey bildigi gosterir maalesef. git herhangi bir manu taraftara sor bakalim bu soruyu.

galatasaraya bi hoca gelse turkiye kupasi + super kupayi alsa 10 sene lig sampiyonlugunu alamazsa basarilli mi olacak simdi?
Aynen öyle ama bu savla bana karşı değil bana taraf olmak gerekti... Kafalar karışık mı yoksa hatada ısrar mı ;)

Yahu Arsenal örneğinde almayı beklediğin cevap Galatasaray örneğinle çelimiyor mu :asd: Galatasarayda elbette başarısız olur zira biz tarihimiz boyunca her sezon kupa aldık. Ama United ferguson sonrası onca hocayla rezil olmuşken Mourinho adamlara 3 kupa kazandırdı dahası Şampiyonlar Ligine yıllar sonra soktu...

İşte tam da bu sebeple başarılı... Ayrıca kupa sahibi olmak göreceli değil mutlak olarak başarıdır. Zira kupa mevhumunun kendisi ontolojik olarak başarının materyal karşılığıdır... Hürmetler yarrocuğum...

Üst Alt