Josué: ''Hayalini kurduğum camiadayım'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Josué: ''Hayalini kurduğum camiadayım''

e39730a59bdc4857b87ccd4dc9cfaee8.jpeg

Galatasaray'ın Porto'dan kiraladığı Josue, kendisini 1 yıllığına Galatasaray'a bağlayan sözleşmeye imzayı attı. Portekizli oyuncunun imza sonrası "Çok mutluyum kariyerimin en mutlu anı" derken basın mensuplarının sorularına şu yanıtları verdi:

"FUTBOLCU ŞAMPİYON KULÜPTE OYNAMAK İSTER"

"Galatasaray gerçekten çok büyük bir camia. Avrupa ve dünyada bilinen ve tanınan bir kulüp. Futbolcu şampiyon bir kulüpte olmak ister... Birçok oyuncunun da rüyası burada oynamak. Galatasaray bana olan ilgisini en başından beri bana hissettirdi. Bu hissiyat da futbolcu için kulüp seçiminde önemlidir."

"REKABET PERFORMANSIMA YANSIYACAK"

"Takımda kaliteli birçok isim var. Bunun benim futbolumu pozitif yönde değiştireceğine inanıyorum. Rekabet pozitif anlamda performansıma yansıyacaktır."

"HAZIRIM"

"Porto ile 27 Haziran'da antrenmanlara başlamıştım. Sadece son iki hafta Porto'nun B takımıyla çalıştım. Hiç idman yapmayı bırakmadım. Fiziksel olarak kendimi iyi hissediyorum. Elbette 11 oynamak istiyorum. Antrenmanlarda yüzde 100'ümü verip hocamın vereceği karara saygı duyacağım ancak hocamı da etkilemek için elimden geleni yapacağım."

"ÖNEMLİ OLAN SAHADA OLMAK"

"Birçok mevkide oynayabiliyorum. Bursa'da 10 numara, Braga'da kanat pozisyonunda oynadım. Her mevkide kendimi rahat hissediyorum. Benim için nerede olduğu değil; sahada olmak önemli."

TELLES VE BRUMA'YA SORDUM

"Galatasaray çok yakından bildiğim bir kulüp. İster istemez Bruma, Alex Telles'le konuştum. Onlar kulübün büyüklüğüyle paralel cümleler kullandılar. Eşim ve kızım da benim İstanbul'a gelmem için destek verdi. İnanılmaz mutluyum. Hayalini kurduğum camiadayım. Bu forma için elimden gelenin maksimumunu vereceğim için söz veriyorum..."

Galatasaray.org

Josue: ”Hayalini kurduğum camiadayım”

.............Diarra.....Tolga.........

..Bruma.......Josue........Caner........

..................Eren...............

Üst Alt