# Josué Pesqueira - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Josué Pesqueira

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Teknik direktörle tartıştığı için gönderildi diye biliyorum. Ki performansından ötürü gönderilmiş bile olsa adam ilk yıl 7 gol 6 asist yapmış. Daha ne bekliyorlardı acaba ?
Braga'da da 17 maçta 4 gol 4 asistlik performansı var. Hiç de fena değil. Selçuk leşinden iyidir en azından.

İlk yılında iyiydi zaten, sonraki sezon performansı dip yaptı. Tabii yanında da disiplin sorunları varmış.

Bursa da gönderip yerine Batalla'yı aldı.

Selçuk'la alakası yok bu arada 10 numara veya en fazla sağ kanat oynar.

İlk yılında iyiydi zaten, sonraki sezon performansı dip yaptı. Tabii yanında da disiplin sorunları varmış.

Bursa da gönderip yerine Batalla'yı aldı.

Selçuk'la alakası yok bu arada 10 numara veya en fazla sağ kanat oynar.

Selçuk etkisiz bir eleman olduğu için Josue onun yerinde gayet iyi oynayabilir. Orta sahada kağnı görmektense hızlı dikine giden oyuncuyu tercih ederim.

Selçuk etkisiz bir eleman olduğu için Josue onun yerinde gayet iyi oynayabilir. Orta sahada kağnı görmektense hızlı dikine giden oyuncuyu tercih ederim.

O zaman Bruma'yı koyalım Selçuk'un yerine oynasın.

Ön liberoda veya merkezde diyelim dikine oynamaktan daha önemli özelliklere ihtiyaç yok mu?

Tamam Selçuk belki mükemmel değil de yerine Josue falan da olmaz orada. Her maç yolgeçen hanı olur orta saha.

Son düzenleme:
Koskoca Galatasaray camiası ve taraftarını Josue gibi bir transfere sevinecek hale getiren yönetime en nadide (s)övgülerimi sunuyorum.

O zaman Bruma'yı koyalım Selçuk'un yerine oynasın.

Ön liberoda veya merkezde diyelim dikine oynamaktan daha önemli özelliklere ihtiyaç yok mu?

Tamam Selçuk belki mükemmel değil de yerine Josue falan da olmaz orada. Her maç yolgeçen hanı olur orta saha.

O önemli özellikleri göremiyoruz malesef selçukta. Adam kaç yıldır sorumluluk almıyor sürekli yana pas. Diarra gelirse şayet özellikle ev sahibi olduğumuz maçlarda Josuenin diarrayla iyi iş yapacağını düşünüyorum. Sağ kanatta da değerlendirilebilir, zaman zaman Sneijder'in yerini de alabilir. Ben Josue'den verim alacağımızı düşünüyorum kısacası.

O önemli özellikleri göremiyoruz malesef selçukta. Adam kaç yıldır sorumluluk almıyor sürekli yana pas. Diarra gelirse şayet özellikle ev sahibi olduğumuz maçlarda Josuenin diarrayla iyi iş yapacağını düşünüyorum. Sağ kanatta da değerlendirilebilir, zaman zaman Sneijder'in yerini de alabilir. Ben Josue'den verim alacağımızı düşünüyorum kısacası.

Yedekten gelip Sneijder'in yerini alması veya kanatta oynamasında bir sorun yok diyelim ama Diarra'yla iş yapacak derken savunmanın önündeki ikiliden mi bahsediyoruz?

Adamın kariyerinde orada oynadığı maç bile yok bildiğim kadarıyla.

Hani defansif yönü zaten hemen hemen hiç yok izlediğimiz maçlarda.

Diego'nun biraz daha hareketlisi denebilir. O da en iyi zamanlarının değil yani, FB zamanlarının...

As oynamasini beklemedigim icin kulubeye guzel bi adam daha almis oldugumuzu dusunuyorum dzemaliden ve emre colaktan iyi en azindan maliyetindede bisey yok guzel transfer kimse cemkirmesin bosuna.

-----tolga-diarra

josue-sneijder-bruma......

hobareeyyy:ayı:

oEAjy9.jpg

BJK'de Braga'da falan ilk 11 oynamak varken bize yedek oturmaya mı gelecek bu adam?

Hiç sanmıyorum.

Her haliyle ilginç bir transfer.

Daha başka transferlere de yol açacak gibi gözüküyor.

Yedekten gelip Sneijder'in yerini alması veya kanatta oynamasında bir sorun yok diyelim ama Diarra'yla iş yapacak derken savunmanın önündeki ikiliden mi bahsediyoruz?

Adamın kariyerinde orada oynadığı maç bile yok bildiğim kadarıyla.

Hani defansif yönü zaten hemen hemen hiç yok izlediğimiz maçlarda.

Diego'nun biraz daha hareketlisi denebilir. O da en iyi zamanlarının değil yani, FB zamanlarının...

Diarra gibi sağlam bir ön liberoyla rahat maçlarda çok da sırıtmaz diye düşünüyorum. Kısaca Selçuğun oynamasından rahatsızlık duyuyorum. Artık tolgadır josuedir birileri almalı şu herifin yerini.

Diarra gibi sağlam bir ön liberoyla rahat maçlarda çok da sırıtmaz diye düşünüyorum. Kısaca Selçuğun oynamasından rahatsızlık duyuyorum. Artık tolgadır josuedir birileri almalı şu herifin yerini.

Tolga olabilir renktaş uzun vadede.

Özellik olarak o mevkiye uygun bir adam.

Selçuk'un takımda kalması durumunda bu sezon da ilk 11 oynayacağını düşünüyorum yalnız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt