Juan Emmanuel Culio Galatasaray'da - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Juan Emmanuel Culio Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Culio Galatasaray'da (-mı ?)

sabriugan

Şampiyonlar Ligi'nde Cluj maçlarını anlatan @gokhantelkenar diyor ki "Culio tam bir görev adamı. Süratli, pas yüzdesi çok yüksek"

uguronver

Benim tanıdığım Kazım bu Juan Emmanuel Culio'ya 3 maç sonra kafa atar arkadaş...

Hiç tanımıyorum ama sanırım sol kanatmış, Arda varken oraya as adam almakta düşmez zaten Ardadan iyisinide alamayız.Herneyse umarım iyi oyuncudur.

Zaman geriye doğru işliyor.. 2011 yılından 2003 yılına doğru saatte 180 km/s ile gidiyoruz :) Ne diyelim..

C0CDFA1B032D874FA0BFB296r.jpg

bu transferle anlaşılacagı üzere formica yattı.büyük ihtimal culio sol açık,arda 10 numara oynayacak.2 tane ön libero alınıp olay kapanır.hayırlısı

Cevap: # Juan Emmanuel Culio

Ne idugu belirsiz topcularla ancak Cluj seviyesine gelir bu takim. Yerli sag kanat Kazim tamam da dunyada milyonlarca alinabilecek orta saha varken Coolio'yu almak hiyarlik.

defensa bilica ortasahaya selçuk şahin forvete da fatih tekke olursa olay tamam olur.bonservisi elinde olan adam isteniyorsa lefter de olabilir

bu yönetimin şuan yapması gerkenen de bu

az maliyetli transferler

öyle yapsınlar ki defolup gittiklerinde mali açıdan iyice çökmüş bir takım bırakmasınlar

formicaya 4.5 milyon vermek yerine aynı mevkiyi 1.5 milyonluk bi adamla kapatmışlar

aferin onlara

neyse Ardanın yedeği olarak takılır sol tarafta...

bir kaç videosunu izledim.bendeki izlenimi sanki sol açık gibi.pasları iyi olan iyi şut atan birisi.ama aradığım çift yönlü oyuncu değil.kewell yerinde oynar bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt