# Julio Baptista - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Julio Baptista

Cevap: # Julio Baptista

Baptista o turnuvada golu atmasa belki bizdeydi tam joker tarzında bi oyuncu ama ocak ayında alabilicegimize ihtimal vermiyorum sezon sonu olsa ihtimal daha güclü olurdu

Ben açayım da konuyu..

Ne olur ne olmaz :)

Şaka bi yana aynı Neill gibi bu eleman da Barca'dan beri Rijkaard/Neskeens ikilisinin gözdesi.

Futbola DMC olarak giriş yapıp çok da başarılı olmuştu hayvanat :)

Ancak sonra "yahu ben gol de atıyorum, forvet de oynarım be ya" moduna girince Sevilla'dan sonra hep bir adım geri gitmeye başladı. Gerçekten forvet de oynayabiliyor adam. Hatta kime sorsanız önce forvet der bu ayıboğan için..

Şimdi bizim takıma ne lazım?

Forvet..

Peki Baros gelince ne olacak. Hangi "gerçek" forvet iyi bari biraz da orta sahada oynayayım der ki?

Ama bu adam oynar işte..

Bunu alırsan, Baros gelene kadar forvete koyarsın. Baros gelince göbeğe çapa yaparsın.. Her türlü iki eksiğimizi de kapatır bu hayvanat :)

Bu tipte bi ikinci oyuncu yok zaten ortalıkta.

Roma gitti Luca Toni'yi aldı geçen hafta. Baptista'nın Roma'da işi bitti bence.

Elano'ya kanka olması da ayrı bir artısıdır. Elano'nun da performansını ciddi oranda yükseltebilir.

Akıl mantık şu dönemde listenin ilk sırasına Baptista'yı yazar.. Haldun Üstünel de akıllı bi adamdır :)

Tekniğinin yanı sıra çok güçlü bir fiziğe de sahip olması onu TSL'de kral yapar. TSL'de iş yapabilecek en uygun oyuncu tipinde Baptista.

Ben açayım da konuyu..

Ne olur ne olmaz :)

Şaka bi yana aynı Neill gibi bu eleman da Barca'dan beri Rijkaard/Neskeens ikilisinin gözdesi.

Futbola DMC olarak giriş yapıp çok da başarılı olmuştu hayvanat :)

Ancak sonra "yahu ben gol de atıyorum, forvet de oynarım be ya" moduna girince Sevilla'dan sonra hep bir adım geri gitmeye başladı. Gerçekten forvet de oynayabiliyor adam. Hatta kime sorsanız önce forvet der bu ayıboğan için..

Şimdi bizim takıma ne lazım?

Forvet..

Peki Baros gelince ne olacak. Hangi "gerçek" forvet iyi bari biraz da orta sahada oynayayım der ki?

Ama bu adam oynar işte..

Bunu alırsan, Baros gelene kadar forvete koyarsın. Baros gelince göbeğe çapa yaparsın.. Her türlü iki eksiğimizi de kapatır bu hayvanat :)

Bu tipte bi ikinci oyuncu yok zaten ortalıkta.

Roma gitti Luca Toni'yi aldı geçen hafta. Baptista'nın Roma'da işi bitti bence.

Elano'ya kanka olması da ayrı bir artısıdır. Elano'nun da performansını ciddi oranda yükseltebilir.

Akıl mantık şu dönemde listenin ilk sırasına Baptista'yı yazar.. Haldun Üstünel de akıllı bi adamdır :)

iyi hoş söylüyorsun da bu adam gelse bile uefada oynayamayacak.unutun baptistayı yaw.biz zaten uefa kupası için forvet alıyoruz.oynamazsa ne işe yarayacak.

iyi hoş söylüyorsun da bu adam gelse bile uefada oynayamayacak.unutun baptistayı yaw.biz zaten uefa kupası için forvet alıyoruz.oynamazsa ne işe yarayacak.

UEFA kupası için forvet alıyoruz da ne demek? Sonuçta takımın forvete ihtiyacı var, UEFA, Süper Lig ne fark eder ki?

İki kulvarda da mücadele edebilse çok daha iyi olur tabii ki ama bizim lig'de de forvete ihtiyacımız var.

Lig için bu kadro yeter, UEFA için yetmez diye sınıflandırarak düşünmemek lazım artık bence.

Ayrıca UEFA'dan daha öncelikli olan hedef lig şampiyonluğu. UEFA'da çeyrek-yarı final oynayacağıma seneye CL'ye katılmayı tercih ederim.

Bu insana benzeyen gelse güzel olurdu ama bildiğim kadarıyla İnter ciddi ilgileniyor kendisiyle ve Avrupa Ligi'nde oynatma durumumuz yok maalesef.Yönetim de bildiğim kadarıyla(öyle de umuyorum)önceliği Avrupa Ligi'nde oynayabilecek bir forvet arayışındalar

Bu insana benzeyen gelse güzel olurdu ama bildiğim kadarıyla İnter ciddi ilgileniyor kendisiyle ve Avrupa Ligi'nde oynatma durumumuz yok maalesef.Yönetim de bildiğim kadarıyla(öyle de umuyorum)önceliği Avrupa Ligi'nde oynayabilecek bir forvet arayışındalar

Avrupa Liginde de oynayabilseydi çok iyi olurdu ancak sadece bu yüzden Baptista'yı istememezlik olmamalı. Bize ve Türkiye'ye çok uygun bir oyuncu. :)

Baptista'yı olur da alırsak,Neill ile Baptista arasında bir tercih yapmak zorunda kalırız.

Ki Baptista tam anlamıyla bir forvet değil,forvet arkası oyuncusu.Ki 2.yarı Elano'dan daha fazla verim alabileceğimizi düşünürsek bence çok da lüzumu olmayan bir transfer.

Avrupa'da oynatamayacaksak ligde biraz lüks kaçar bence lig için Nonda yeterli ama Avrupa için oynayabilecek başka bir forvet bulmak lazım.

Avrupa'da oynatamayacaksak ligde biraz lüks kaçar bence lig için Nonda yeterli ama Avrupa için oynayabilecek başka bir forvet bulmak lazım.

Anlamıyorum, Avrupa Liginde uzay futbolu mu oynanıyor? Ligden çok çok üst düzey futbol mu oynanıyor? Hadi Şampiyonlar Ligi deseniz anlarım.

Nonda Denizli Belediye karşısında bile kanser etti, TSL'ye nasıl yeterli olsun? Bizim hem lig için hem de Avrupa için forvete ihtiyacımız var, apaçık ortada.

Gönül ister ki ikisinde de oyanyabilen kaliteli bir forvet bulunsun ancak alabileceğimiz çok sayıda oyuncu yok öyle.

Ben Baptista'nın gelip Avrupa'da oynamamasını, Dos Santos'un gelip de oynamasına tercih ederim.

Ayrıca ben lig şampiyonluğunu Avrupa'da çeyrek-yarı finale göre daha değerli buluyorum. Artık Şampiyonlar Ligi'ne katılma zamanımız geldi de geçiyor.

Baptista dünya üzerinde şu an Galatsaray'ın yapabileceği en iyi transferdir. UEFA kupası lig kadar önemli değil, o maçlarda Atletico karşısına Nonda ile çıkarız, olursa olur olmazsa olmaz, esas hedef şampiyonlar ligidir. Baptista alınabilirse Baros gelene kadar forvet oynar, geldikten sonra da orta sahada çok büyük bir eksikliği kapar, kendisi özel bir oyuncudur, ön libero oynamaz ama ön libero eksikliğini giderir takımda, yanına Emre Çolak,Ayhan Akman, Elano ve Arda Turan gibi oyuncular arasından seçilecek iki ofans gücü yüksek oyuncuyu korsunuz orta sahada bu amistadın yanına, defansif zaafiyet yaşamazsınız ama ofansif anlamda 3 tane çok güçlü oyuncunuz olur orta sahada oynayan. Önümüzdeki sene şampiyonlar ligi için büyük yatırımdır kendisi. Ayrıca herzaman alternatif forvet oyuncusu olarak kadroyu zenginleştirecektir.

Pavlyuchenko, Dos Santos, Babel falan alt sınıf transfer kalır bu adamın yanında.

Elano'nun performansını yükselticek olması da cabası

Baptista dünya üzerinde şu an Galatsaray'ın yapabileceği en iyi transferdir. UEFA kupası lig kadar önemli değil, o maçlarda Atletico karşısına Nonda ile çıkarız, olursa olur olmazsa olmaz, esas hedef şampiyonlar ligidir. Baptista alınabilirse Baros gelene kadar forvet oynar, geldikten sonra da orta sahada çok büyük bir eksikliği kapar, kendisi özel bir oyuncudur, ön libero oynamaz ama ön libero eksikliğini giderir takımda, yanına Emre Çolak,Ayhan Akman, Elano ve Arda Turan gibi oyuncular arasından seçilecek iki ofans gücü yüksek oyuncuyu korsunuz orta sahada bu amistadın yanına, defansif zaafiyet yaşamazsınız ama ofansif anlamda 3 tane çok güçlü oyuncunuz olur orta sahada oynayan. Önümüzdeki sene şampiyonlar ligi için büyük yatırımdır kendisi. Ayrıca herzaman alternatif forvet oyuncusu olarak kadroyu zenginleştirecektir.

Pavlyuchenko, Dos Santos, Babel falan alt sınıf transfer kalır bu adamın yanında.

Elano'nun performansını yükselticek olması da cabası

Özellikle sonlara doğru ağzı iyi laf yapan pazarlamacılar edası aldım

Yada Baptistanın menajeri

Hoşuma gitti...

Üst Alt