# Juninho Pernambucano - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Juninho Pernambucano

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Juninho Pernambucano

1 + 1 yıllık anlaşma tadından yenmez. Bu adam bizim kova kaleciler her 2 maçda 1 gol atar. Dünyanın en iyi frikikçisinden bahsediyoruz..

Juninho Türkiye ve Avrupa'da en az 2 yıl bizi taşımayı geçtim. Lyon'da olduğu gibi bizim bütçemize uygun genç bir yeteneği yerine getirtecektir.

Hiçbir şey yapmasa bizim altyapımızdan çıkacak oyuncuların onunla beraber idman yaptığını kamplara katıldığını düşünsenize..

Ya gerek yokta arkadaşlar. Ne gerek var? Boşverin. Biz yatırımımızı Arda'ya yapalım.

2 yıl bu ligi götürür hemde rahat şekilde.en ezından adam saglam :)

onunla birlikte yetiştirebilcegi yetiştircegi diger oyuncularıda düşünürsek cok iyi olabilir ama sadece 2 yıl için. ;):)

1 sene tatile çıkmama gafletınde bulundum :) o sırada her sabah kalkar bellı gazetelere bakardım :)

abartmıyorum her sabah yenı birini alıyoduk:)

aklıma gelenler:juninho,saha,podolski,rui costa,santa cruz,deco :)ve her sabah bunlarla anlasılmıs bonsevisleri ile ilgili son aksilikler çözülüyordu :):):):):)

Böyle bir adam gelsin sırtımda taşırım.Sadece her tür duran topu ona bırak yeter.Kanser olduk, bu takım ne orta açabiliyor ne frikik kullanıyor.Sadece bunlar için alınsın.Yeter.

Bu transferi daha önce Adnan Sezgin açıklamıştı ve bu yüzden haberi yapılıyor denebilir ama bence değil nedeni ise bizim alacağımız oyuncular hem tecrübeli birer marka olmalı hemde mümkünse bonservisi olmamalı

Juninho bu yüzden mantıklı geliyor..

Bu transferi daha önce Adnan Sezgin açıklamıştı ve bu yüzden haberi yapılıyor denebilir ama bence değil nedeni ise bizim alacağımız oyuncular hem tecrübeli birer marka olmalı hemde mümkünse bonservisi olmamalı

Juninho bu yüzden mantıklı geliyor..

katılıyorum.Buna rosicky,neill,maniche gibi isimler de eklenebilir.

Orta açıp pas verme konusunda çok sıkıntılı bir takımız.Duran top organizasyonu sıfır.Bu şartlarda çölde vahadır kendileri ve acil eylem planına eklenmelidir.

Duran toplardaki zafiyetimizi Juninho'yla rahatlıkla kapatabiliriz.Bonserviside yok sapsız üzüm resmen :)

bence yersiz bu takım iyi bir golcu alacak barosun yanına juninho gelirse orta sahada 1 kişi eksik oynarız o parayla 1 sag bek birde ortanın sagına 1 kişi alırsak stoper ile birlikte tadına doyum olmayan bir takım oluruz.

Prates'in takım içi gruplaşmaya kurban gittiği geldi birden aklıma.Ozamandan belliydi gruplaşmaya karşı tek ses olucak, duygusal davranmayacak bir teknik direktöre ihtiyaç olduğu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt