Juve Melo’yu, Melo Galatasaray’ı İstiyor ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Juve Melo’yu, Melo Galatasaray’ı İstiyor !

Cevap: Juve Melo’yu, Melo Galatasaray’ı İstiyor !

Melo ve elmander tam bizim ruhumuzu yansıtıyorlar, aslan gibiler maşallah..

13 milyon € cok büyük para..Daha düşük bir fiyata alınmalı 7-8 milyon€ ya çekilirse ne mutlu ama Juve yanaşmaz böyle bir fiyata.. :// İnsallah bizde kalırsın Pitbull..

Haber yalan. Ne sasirtmasi, ne birden kiymete binmesi ?

Melo gecen sene Juve'nin en istikrarli ve en iyi oyuncusuydu. Wenger ve Mourinho'nun Melo'yu nekadar begendigini herkez biliyor. Juve'nin Melo'yu kiralik olarak birakmasinin sebebleri Melo'nun Galatasaray'da cok daha fazla para kazanabilmesi ve bu yuzden boyle bir istekte bulunmasi. Yonetim orta sahaya Arturo Vidal ve Pirlo transferinden sonra buna onay verdi. Adamlar keriz degil, 13 milyon euroluk opsiyon koydular. 28 yasinda bir oyuncu icin gayet fazla bir rakam. Heleki Misimovic'in kac'a geldigini goz onunde bulundurursak.

Melo sasirtti, cart curt. Yalan haber. Bizim basin buyuk ihtimal Melo'yu hic izlemedi gecen sezon, performansini bilmiyor. Bu adam gecen senede takimin en iyilerindendi Chiellini ile birlikte, hatta en iyisiydi. Galatasaray'da kalmasi cok iyi olur. Ligin en kaliteli defansif orta saha oyuncusu. Hatta, bana gore Avrupanin en kaliteli defansif orta saha oyuncularindan biri. Zaten Fiorentina'da oynarken herkez onun icin mevkisinin en iyisi olacak diyorlardi.

Tek tehlike Juve'nin geri istemesi degil. Opsiyon'u nekadar Galatasaray'da olsada, baska takimlarda teklif yapabiliyor. 13 milyonu vermiyoruz dedigi halde diyer takimlarin teklfini kabul edebilir Juve. Biraz gecmisi arastirdiktan sonra Melo'nun gecen sene hem Real Madrid, hemde Arsenal'la adi cokca gectigini goruruz. Gectigimiz yaz donemi bile Arsenal'a yakin deniliyordu.

Umarim kalir.

Sezon başı kazık yedik. Buna bu yıllık verilirmi deniliyordu. Şimdi gidersede diye ödümüz patlıyor:D

13m'ye çok takılmayın. Meloda baskı yaparsa 5'e bile alırsın.

suan melo vasat oyuncu diyen medya eger melo juveye dönerse ,melo gibi bir yildizi elinde tutamadilar diyecekler :)

13 milyonun nesi cok meloya? dandik adamlar 5-6 milyondan baslyior

Melo'yu Juve'ye geri yollarsak zcarım boyle isin icine.

Haber yalan. Ne sasirtmasi, ne birden kiymete binmesi ?

Melo gecen sene Juve'nin en istikrarli ve en iyi oyuncusuydu. Wenger ve Mourinho'nun Melo'yu nekadar begendigini herkez biliyor. Juve'nin Melo'yu kiralik olarak birakmasinin sebebleri Melo'nun Galatasaray'da cok daha fazla para kazanabilmesi ve bu yuzden boyle bir istekte bulunmasi. Yonetim orta sahaya Arturo Vidal ve Pirlo transferinden sonra buna onay verdi. Adamlar keriz degil, 13 milyon euroluk opsiyon koydular. 28 yasinda bir oyuncu icin gayet fazla bir rakam. Heleki Misimovic'in kac'a geldigini goz onunde bulundurursak.

Melo sasirtti, cart curt. Yalan haber. Bizim basin buyuk ihtimal Melo'yu hic izlemedi gecen sezon, performansini bilmiyor. Bu adam gecen senede takimin en iyilerindendi Chiellini ile birlikte, hatta en iyisiydi. Galatasaray'da kalmasi cok iyi olur. Ligin en kaliteli defansif orta saha oyuncusu. Hatta, bana gore Avrupanin en kaliteli defansif orta saha oyuncularindan biri. Zaten Fiorentina'da oynarken herkez onun icin mevkisinin en iyisi olacak diyorlardi.

Tek tehlike Juve'nin geri istemesi degil. Opsiyon'u nekadar Galatasaray'da olsada, baska takimlarda teklif yapabiliyor. 13 milyonu vermiyoruz dedigi halde diyer takimlarin teklfini kabul edebilir Juve. Biraz gecmisi arastirdiktan sonra Melo'nun gecen sene hem Real Madrid, hemde Arsenal'la adi cokca gectigini goruruz. Gectigimiz yaz donemi bile Arsenal'a yakin deniliyordu.

Umarim kalir.

Haber tam olarak yalan değil. Capone "Meloyla konuştum, Juventus onu geri istiyor ama o Galatasarayda kalmak istiyor ve bu konuda girişimlerde bulunuyor. " dedi.

Juve'nin Melo'yu satacağını sanmıyorum, biz de 13 milyon euro verip opsiyon kullanmayız. Melo GS tarihinde iz bırakıp, doyulamayanlar listesine adını altın harflerle yazdıracakmış gibi görünüyor malesef...

Haber tam olarak yalan değil. Capone "Meloyla konuştum, Juventus onu geri istiyor ama o Galatasarayda kalmak istiyor ve bu konuda girişimlerde bulunuyor. " dedi.

O kismi dogru olabilir. Juve Melo'yu geri isteyebilir. Ama demek istedigim performansindan sasirmis olmalari. O yalandir. Adamlar gayet iyi biliyor Melo'nun nekadar iyi oyuncu oldugunu. Melo kendisi kiralik olarak gitmek istedi. Daha hangi kulube gidecegi belli olmadan "Senelik aldigim paranin cok articagi bir kulube gidecem" diye aciklama yapmisti. Juve'de o bolgede oyunculari oldugu icin gonderdi, ama 13 milyon euro opsiyonla.

Galatasaray´in cok begendigini biliyorlar herhalde. Salak degiller. Pazarlik taktikleri bunlar. Yani cok pazarlik yapmaya kalkmayin demeye getiriyorlar. Ayrica beni ilgilendirmez. Bassinlar 13 Milyon alsinlar gerekiyorsa. Melo´yu yollayani bizde yollariz :)

Üst Alt