Juventus FC Takip Başlığı - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Juventus FC Takip Başlığı

DjdKthfXsAAwatc.jpg

Antonio Cassano: "Juventus, Usain Bolt gibi. Yani şunu demek istiyorum, sahaya çıktıklarında kazanmak istiyorlarsa kazanırlar. Juventus şampiyonluk yarışını şubat ayında bitirebilir. Diğerlerinin 3-4 yıl ilerisinde. Farklı bir planlamaları var; fikirler, kararlar, gelirler vs."

Dj1GF3kW4AAombR.jpg

Antonio Cassano: "Juventus, Usain Bolt gibi. Yani şunu demek istiyorum, sahaya çıktıklarında kazanmak istiyorlarsa kazanırlar. Juventus şampiyonluk yarışını şubat ayında bitirebilir. Diğerlerinin 3-4 yıl ilerisinde. Farklı bir planlamaları var; fikirler, kararlar, gelirler vs."

En buyuk hayalim

Caner Erkin: "Galatasaray, Usain Bolt gibi. Yani şunu demek istiyorum, sahaya çıktıklarında kazanmak istiyorlarsa kazanırlar. Juventus şampiyonluk yarışını şubat ayında bitirebilir. Diğerlerinin 3-4 yıl ilerisinde. Farklı bir planlamaları var; fikirler, kararlar, gelirler vs."

Douglas Costa: "Ronaldo gibi antrenman yapmak imkansız. Antrenmana geldiğimizde onu çalışırken görüyoruz. Biz giderken de o hala antrenmana devam ediyor. Böylesini görmedim"

Cristiano Ronaldo: "Juventus harika bir kulüp. Burada herkes bana çok nazik davranıyor. Kendimi iyi hissediyorum. Çocukluğumdan beri Juventus'ta oynamak istiyordum ve bugün, buradayım."

Dünyanın en iyi savunma ikilisi Bonucci ve Chiellini Torino'da birlikte 1 senenin ardından.Şöyle bi savunmamız olsa var ya of of müthiş iki stoper.

Immobilie ama oranın oyununu bilen birisi.

Ronaldo İtalya'ya uygun şekilde değiştirmez ise oyununu fiziki anlamda baya zorluk çeker.

Valla ne kadar takip ediyorsun bilmiyorum abi ama Italya ligi bir zamanlarin kasap ligi degil artik

Papu Gomez gibi bi herif tek santrafor oynuyor mesela

Ronaldo’nun adapte olmasi lazim ama fiziksel olaraktan ziyade mental olarak

Serie A savasin orta sahada kazanildigi bir lig o da evvela orta saha savasina destek vermeli

Valla ne kadar takip ediyorsun bilmiyorum abi ama Italya ligi bir zamanlarin kasap ligi degil artik

Papu Gomez gibi bi herif tek santrafor oynuyor mesela

Ronaldo’nun adapte olmasi lazim ama fiziksel olaraktan ziyade mental olarak

Serie A savasin orta sahada kazanildigi bir lig o da evvela orta saha savasina destek vermeli
İtalya ligini devamlı izliyorum.
Oranın eski kasap seviyesi yok kesinlikle bencede ama çok dar alanda hareket ediyor takımlar orada. Zorluğu burdan kaynaklanıyor bence çünkü aynı zamanda fiziken bu dar oyunda daha çok kullanılıyor takımlar tarafından diğer bir çok lige göre.

Fransa ligi de benzer bu konuda.

Üst Alt