Juventus FC Takip Başlığı - Sayfa 46 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Juventus FC Takip Başlığı

Çomar Sarri bile şampiyon yaptıysa Pirlo da şampiyon yapar bir şekilde. Ha sene sonu postalarlar, ayrı konu. Bunların rakipleri tam bir gerizekalı.

Mahkeme demek karari degistirmis. Zaten onceki mevzu da Italya Futbol Federasyonu Juventus'u bu konuda hakli gostermesiydi. Napoli'ye verilen 1 puan cezasi da kaldirilmis ve mac ileri bir tarihte yine oynanacakmis sanirim.

Evet aslında burada mevzu benim daha önce de belirttiğim gibi Napoli'nin bu kararı kendi kendine almış olamayacağına yönelikti. Birileri izin vermemişti ve gidememiştiler dolayısıyla da onları sorumlu/suçlu görmeleri saçmaydı.

Yine de şaşırdım, kararın geç çıkması da kötü Juventus için büyük kayıp oldu zaten gerideyken.

Evet aslında burada mevzu benim daha önce de belirttiğim gibi Napoli'nin bu kararı kendi kendine almış olamayacağına yönelikti. Birileri izin vermemişti ve gidememiştiler dolayısıyla da onları sorumlu/suçlu görmeleri saçmaydı.

Yine de şaşırdım, kararın geç çıkması da kötü Juventus için büyük kayıp oldu zaten gerideyken.
Simdi biraz yabanci basindaki haberleri tekrar okudum; Napoli'nin o donemki kararin arka perdesinde, yerel yetkililer artan vaka sayisindan dolayi takima bolgeden ayrilmasina izin vermemis. Karantinada kalin denmis kisaca.

Italya Futbol Federasyonu da 13 saglikli oyuncu oldugu surece maca cikmalisiniz demis. Burada kimin sozu daha gecerli diye tartisma cikinca, Federasyon kendi kurallarini uygulamis ve Juventus'u hakli bulup 3 puani vermisti. Napoli de sonra mahkemeye gidip; biz sadece bize iletilen, yerel yetkililerin sozunu yerine getirdik, bu durumda maca cikamazdik deyip hakkini aramaya calismis.

Ligin heyecani icin iyi oldu bir nevi. Bakalim hangi tarihte mac oynanacak cunku onlarin takvimi de baya dolu ayni bizim Turkiye'deki gibi.

Pirlo gibi birini teknik direktörlüğe getirirsen Ronaldo’nun yanına Messi’yi bile alırsan başarılı olamasın.

Üst Alt