Juventus, Höwedes'in Transferini Tamamladı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Juventus, Höwedes'in Transferini Tamamladı!

Höwedes stoper orjinli, gerektiğinde sağ bek de oynayabilen bir topçu. Asamoah ile bağlantısı yok bu transferin. Cahilliğin lüzumu yok.
Asamoah icin Juventusun üclü defansinin solundada oynamisligi var diyorlardi.
Yüzde yüz baglantisi olmadigina bende katiliyorum ama üclü defansi gözetirsek dolayli yoldan olabilir.
Bence Asamoah icin artik son demler, maddi detaylar konusuldugunu düsünüyorum.

Son düzenleme:
Asamoah icin Juventusun üclü defansinin solundada oynamisligi var diyorlardi.
Yüzde yüz baglantisi olmadigina bende katiliyorum ama üclü defansi gözetirsek dolayli yoldan olabilir.
Bence Asamoah icin artik son demler, maddi detaylar konusuldugunu düsünüyorum.

Asamoah gelebilir. Ben gelemez demiyorum. Ama Höwedes transferi ile bağlantıları yok diyorum sadece. Transfermarkt'de sol bek de oynayabilir ibaresi bulunduğu için herkes Asamoah'ın yerine alındı falan diyor, ben de öyle birşey yok sol bekte tam randımanlı oynayamaz diyorum.

Ayrıca Juve artık 3'lü savunma ile oynamıyor.

Asamoah gelebilir. Ben gelemez demiyorum. Ama Höwedes transferi ile bağlantıları yok diyorum sadece. Transfermarkt'de sol bek de oynayabilir ibaresi bulunduğu için herkes Asamoah'ın yerine alındı falan diyor, ben de öyle birşey yok sol bekte tam randımanlı oynayamaz diyorum.

Ayrıca Juve artık 3'lü savunma ile oynamıyor.
Ben Höwedes ismi ilk ciktiginda yazdim bunu, direk alakasi oldugunu düsünmedigimi, Asamoah konusunun bence artik maddi bir konu oldugunu.
Höwedes beklerde oynadi ama sadece defansif anlamda biseyler yapabildi, o bile cok iyi degildi ama idare etti.

O kadar takip etmiyorum, sadece Juventusu takip eden bir arkadasin analizinde okumustum, zaten bu yüzden temkinli kalarak dolayli bir sekilde olabilir yazdim.
Sahsi fikrim, Juventusun herzaman üclü oynama potansiyeli var.
Şu kadro yapısında yok o ihtimal hayvan gibi hücum kanadı aldılar çünkü. Bayağıdır 4-2-3-1 gibi oynuyorlar.

Stoperde
Benatia
Höwedes
Chiellini
Rugani
Barzagli

Sol bek
Sandro
De Sciglio
Chiellini

Sağ bek
Lichtsteiner
De Sciglio
Höwedes

Orta saha
Pjanic
Khedira
Matuidi
Marchisio
Sturaro
Bentanjur

Asamoah'ı şu an tek yapabilecekleri bir yerlerine sokmak olur. İhtiyaçları falan yok.

Şu kadro yapısında yok o ihtimal hayvan gibi hücum kanadı aldılar çünkü. Bayağıdır 4-2-3-1 gibi oynuyorlar.

Stoperde
Benatia
Höwedes
Chiellini
Rugani
Barzagli

Sol bek
Sandro
De Sciglio
Chiellini

Sağ bek
Lichtsteiner
De Sciglio
Höwedes

Orta saha
Pjanic
Khedira
Matuidi
Marchisio
Sturaro
Bentanjur

Asamoah'ı şu an tek yapabilecekleri bir yerlerine sokmak olur. İhtiyaçları falan yok.
Iki bek pozisyonununda yedeklemesi mevcut, olay gercekten maddi konulari gösteriyor.
Sol bek matuidi bile idare edebilir acil bir durumda.

Stoperde
Benatia
Höwedes
Chiellini
Rugani
Barzagli

Sol bek
Sandro
De Sciglio
Chiellini

Sağ bek
Lichtsteiner
De Sciglio
Höwedes

Orta saha
Pjanic
Khedira
Matuidi
Marchisio
Sturaro
Bentanjur

Hic izlemedigim icin soruyorum, Chiellini gercekten sol bek oynayabiliyor mu?
Bugüne kadar adami hep stoper olarak gördüm, biliyorum sol ayakli ama ne bileyim.

DIf-Ca7XoAEer5a.jpg

Juventus, Benedikt Höwedes’in €3.5M karşılığında 1 yıl kiralandığını resmi olarak açıkladı.

Üst Alt