GSC Haber - Juventus, Icardi'yi Galatasaray'dan Önce Kapmak İstiyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Juventus, Icardi'yi Galatasaray'dan Önce Kapmak İstiyor

Bunlara bir ceza daha şart.
Maalasef olmaz diyemiyorum. Yanilmiyorsam cocuklari Italya'da egitim goruyorlar. Beni tek endiselendiren cocuklarina yakin olmak istemesi.

Normal bir Juventus olsa suan alabilme ihtimalleri olurdu ama suan ki Juventus'un basi beladan kurtulmuyor, ekstra puan cezasi konusuluyordu gecen gunlerde yani bunlarin gelecegi problemli. Oraya gidecegini sanmam kendisine yakistiramam da zaten.

Milan'a gitme ihtimali de var diyorlardı. Ailevi durumlarından ötürü ben de öyle yapacağını sanıyorum ama şampiyonluk+ CL belki bir ümit bakalım.

Icardi'nin ne yapacağı belli olmaz. Kendi ülkesi kadar sevdiği bir yer İtalya. Gitmek isteyebilir.

Ancak benim bildiğim Wanda-Icardi çiftinin aradığı, toksik hayatlarına göz yumabilecek, kulüplerine hesap vermek durumunda kalmadan rahatça hayatlarını sürdürebilecekleri huzurlu bir ortam. Yönetim de bunu biliyor ve bazı tavizler veriyor Icardi'ye. Çocuklarını kampa götürmesi de buna bir örnek.

Üst Alt