Juventus'a Bombalı Saldırı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Juventus'a Bombalı Saldırı!

CbmbXaVUcAEfMCG.jpg

Serie A'da Bologna ile oynayacağı maç için seyahat eden Juventus otobüsüne rakip takım taraftarları tarafından saldırı yapıldı.

Serie A'nın 26. haftasında Bologna deplasmanına seyahat eden Juventus kafilesine saldırı yapıldı.

Siyah-beyazlılar, karşılaşmanın oynanacağı Renato Dall Ara Stadyumu'una yaklaştığı sırada Bologna taraftarlarının saldırısına uğradı.

Bologna taraftarları tarafından Juventus otobüsüne el yapımı bomba atılırken teknik direktör Massimiliano Allegri yaralandı.

Allegri'nin yaralanmasının ciddi olmadığı öğrenilirken, otobüste maddi hasar meydana geldiği öğrenildi.

(goal.com)

Bologna - Juventus maçı şu sıralar oynanıyor, ilk devrede gol sesi çıkmadı.

Şikebahçe olsaydı bu olaydan sonra maça çıkmazdı benim gözümde Juventus'da şikeci ama şikebahçe kadar değil adamlar cezalarını çekip yeniden başladılar şu anki durumları ortada.

İtalya'da hiç sevilmeyen bir takım. İspanya'da Real Madrid, İngiltere'de Chelsea, Almanya'da bunlar kadar olmasada Münih ve Fransada son yıllarda PSG hiç sevilmez.

Bizde ise Fenerbahçe tabiki. Bizdeki tamamen kendileri istedi. "Fenerbahçe cumhuriyeti, 17'ye 1, Kendilerini büyük görme, 3.yıldızı kaptırınca formaya bir sürü yıldız ekleyip yaptıkları eziklik ve en büyüğü şike.

Bu olay yanlış ama senelerdir önüne geçilemedi. Eskiye göre azaldığı kesin gerçi.

İtalya'da hiç sevilmeyen bir takım. İspanya'da Real Madrid, İngiltere'de Chelsea, Almanya'da bunlar kadar olmasada Münih ve Fransada son yıllarda PSG hiç sevilmez.

Bizde ise Fenerbahçe tabiki. Bizdeki tamamen kendileri istedi. "Fenerbahçe cumhuriyeti, 17'ye 1, Kendilerini büyük görme, 3.yıldızı kaptırınca formaya bir sürü yıldız ekleyip yaptıkları eziklik ve en büyüğü şike.

Bu olay yanlış ama senelerdir önüne geçilemedi. Eskiye göre azaldığı kesin gerçi.
Neye dayanarak vardın bu kanaate?

Envoyé de mon Nexus 6 en utilisant Tapatalk

Juventus'a saldırı yapıldığını anlayana kadar başlığı + ilk 3 paragrafı 27 defa okudum. Onu da zar zor anlayabildim, keşke aynı bilgiyi 35 defa yazsalarmış.

Üst Alt