Juventus'un Başı Yine Dertte! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Juventus'un Başı Yine Dertte!

Cevap: Juventus'un Başı Yine Dertte!

Demirören Reis halleder ya.

Juventus´umuza yargisiz infaz yapiliyor. Ayiptir. Juventus demokrasinin bekcisi oldugu icin, Papa onlari ele gecirmeye calisiyor. Biraz zeki olun yani. Hersey acik. Bu olay siyasi. Sike operasyonu degil bu. Bunu artik herkes biliyor

simdi bu olaydan sonra,uefa ve fifa Türkiyede ki olaylara göz yummasi söz konusu bile olamaz.korkdugum sey tüm ülke olarak ceza almamiz.Juventus bir dünya devi olsa bile Italya futbol federasyonu yine göz yasina bakmaz ve düsürür.Milli takim kampinda da aramalar yapilmis ki olaylarin cok ciddi oldugunu gösteriyor.

Arkadaşlar burada Vatikan cemaatinin parmağı var! Gelmeyelim bu oyuna. Kardinaller ele geçiremediği Juventus'a komplo kuruyorlar. Kesinlikle ve kesinlikle Juventus'un adelet yolundaki savaşında er yada geç Papa'dan bunun hesabı sorulacak!

Dar ağacında bile olsak son sözümüz Juventus!

topeve.jpg

italyanlar gene şanslı demiröreni getirsinler şipşak çözer meseleyi :lol:

bakalım lazio ne ceza alacak bu lazio da laz cümlesi var trabzonspor da şike yapmış işte dermi der valla bu tüpçü

iste bu yuzden bu italya ligini seyredesim olmiyor

8 yildir hep sike olaylari, ulan artik mide kaldirmiyor

Hemen, aynştayn rte'den açiklama geliyor. "Temizlenmemiz lazım, gerekirse 5 yıl avrupaya gitmeyiz. Zaten bi tiçır modelidir gidiyorum, ne yaptığımı ben de bilmiyorum. Galiba mala bağladım. "

Üst Alt