GSC Haber - Kaan Ayhan: "Ben de sizler gibi sabırsızım. İnşallah önümüzdeki günlerde yine görüşürüz" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Kaan Ayhan: "Ben de sizler gibi sabırsızım. İnşallah önümüzdeki günlerde yine görüşürüz"

Yöneticilik yapmış adamlar falan var orada üstelik. İnanılmaz bir ortam var. Rashica ilk golünü atmış formamızla, adama orada keşke asist yapsaydı ben daha çok sevinirdim falan diye şirinlikler yapmaya çalışıyor Serkan Bey :asd:

Turk spor medyasi iste.. bos bos tipler dolu.. Ust uste galibiyet sayilarini bilmiyorlar 3 buyuklerin mesela (ben profesyonel isim degil ama biliyorum, senin bunu bilip daha cok detay vermen lazim hoca kimdi, kadro kimdi, tarihler, nasil sonra erdi o seriler gibi...) sonra gecen Cruyff gafi... Neyse tiksincler iste..

Turk spor medyasi iste.. bos bos tipler dolu.. Ust uste galibiyet sayilarini bilmiyorlr 3 buyuklerin mesela (ben profesyonel isim degil ama biliyorum, senin bunu bilip daha cok detay vermen lazim hoca kimdi, kadro kimdi, tarihler, nasil sonra erdi o seriler gibi...) sonra gecen Cruyff gafi... Neyse tiksincler iste..
Aynen öyle, kahvehaneler şu programlara göre çok daha bilgi barındırıyordur muhtemelen

Bu arada en son 12 Kasim'da maca cikmis. Hazirdir herhalde cünkü Sassuolo'nun bu seneki son 4 macinda hep kadroda yer almis ama süre bulamamis.

Üst Alt