Kaan Ayhan İçin 3.8 Milyon Euro’luk Bir Teklif Yapıldı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kaan Ayhan İçin 3.8 Milyon Euro’luk Bir Teklif Yapıldı

Ciddi misin şaka mı? Adam çocuğunun piyasası yükselebilir bunu düşünüyor.

Satılığa koyduğun evi rant bölgesi olacağını duyduktan sonra satıştan çıkarıp bekletmez misin? Kusura bakma saçma bir sistemde bulunmuşsun.
Çocuğu mal gözüyle bakıp piyasa yaptırmaya çalışmak etik ama
italyada ayağına top değmemiş herifi türk kuluplerine daha yağlı bir kazıkla sokmak için turnuvayi bekliyoruz diyen birini eleştirmem etik değil ha

Daha fazla para koparmanin pesindeler 🤮

Normal Sami bu. Futbolcu olsaydın, milli takıma seçilmiş olsaydın ve böylesi önemli bir turnuva öncesi sende aynısını yapardın. Gelirinde artacak eğer işler istediğin gibi giderse. Ben bunu anormal bulmuyorum. Oldukça haklı bir talep. Ayrıca biliniyor ki yazın turnuva var. Kıştan halledeceksin öyle yazı beklersen hiçbir oyuncu real falan değilsen gelmez sana. Milli oyunculardan bahsediyorum tabi.

Normal Sami bu. Futbolcu olsaydın, milli takıma seçilmiş olsaydın ve böylesi önemli bir turnuva öncesi sende aynısını yapardın. Gelirinde artacak eğer işler istediğin gibi giderse. Ben bunu anormal bulmuyorum. Oldukça haklı bir talep. Ayrıca biliniyor ki yazın turnuva var. Kıştan halledeceksin öyle yazı beklersen hiçbir oyuncu real falan değilsen gelmez sana. Milli oyunculardan bahsediyorum tabi.
o normal bu normal de gs forumu burası gs aleyhine olan bir duruma ne tepki verseydim
normal abi daha yağlısını sokun bize piyasa bu mu yazsaydım

Çocuğu mal gözüyle bakıp piyasa yaptırmaya çalışmak etik ama
italyada ayağına top değmemiş herifi türk kuluplerine daha yağlı bir kazıkla sokmak için turnuvayi bekliyoruz diyen birini eleştirmem etik değil ha
Mal zaten. Futbolcu piyasası olan alınıp satılan bir şey. Araba gibi, ev gibi, hıyar gibi.

Futbolcunun kalitesinin önemi yok. İsterse üçüncü lig oyuncusu olmuş. Kupada değer kazanma ihtimali varsa beklenir. Kızacak bir şey yok.

o normal bu normal de gs forumu burası gs aleyhine olan bir duruma ne tepki verseydim
normal abi daha yağlısını sokun bize piyasa bu mu yazsaydım

Anlıyorum seni ama bakış açın iyi niyetli olsa da 70-80’lere ait. Endüstriyel futbol vs... zaten bildiğin gerçekler bunlar. Oyuncular artık maalesef eskisi gibi değil öyle olmadığı içinde Terim’in işte bazı özellikleri pek işlemiyor (motive etme, oyuncuyu yönetme vs). İşler değişti yani. Ne olursa olsun birçok oyuncu turnuva öncesi kolay kolay anlaşma yapmaz. Yabancılardan da benzer açıklamalar duydum ve okudum. “Turnuvaya odaklandım sonra bakacağız”. Klişe oldu artık ve haklı bir talep.

Bu arada tepki ver tabi de benim söylediğim gerçekler. Bende isterdim çooktaaann bitsin iş müstakbel oyuncumuzu izleyelim cips kola ile ama oyuncu mesaj gönderiyor. Bekleyeceğim diye. Sen erkenden bitirmez ve ikna etmezsen o da bekler. Adam gol falan da atacaktır öne çıkacak oyunculardan biri sonuçta.

Üst Alt