GSC Scout - # Kaan Ayhan - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout # Kaan Ayhan

yedlin'den iyi bek, donk'tan iyi stoper, ozonwarfordan filan iyi 6 numara. mutlak takıma kazandırılmalı.
Bu adam sağ bek oynar, defansif orta saha oynar ama stoper performansı korkunç. işin defans tarafında ne yaptığını gördünüz de bu kadar beğeniyorsunuz çok merak ediyorum

Tamam hücum katkısı veriyor özellikle duran toplarda, tamam pas becerisi var da işin defans tarafında hiç mi izlemiyoruz adamı çok merak ediyorum

Kıyasladığın adamlara göre saçma oluyor hani ligde Yedlin'den daha iyi rahat 8-10 tane sağ bek sayarım ben Rosier'den Omar'a Caiçara'dan Rafael'e hatta Nazım/Morozyuk/Juanfran/Skubic filan ilk aklıma gelenler

Donk'u da sene boyunca övüp durdular formda yav total futbol mu oynuyoruz ManCity miyiz biz stoperin ayağının iyi olduğuna bu kadar takılıyoruz aklım almıyor senin elinde ligdeki çoğu orta sahadan daha iyi yerden tertemiz pasla çıkabileceğin Marcao var yetmiyor dribling ile de çıkarıyor seni geriden ama ileride oyun kurmayı beceremediğin için 1 tane de oyun kurucu stoper istiyor millet. Yav bir defans oyuncusunun defans yapma becerisi hiç mi umrunuzda değil ? Donk efendi hava topuna çıkmaz ikili mücadeleye girmez rakibi bozmaya çalışmaz ama ayağı iyi diye stoper oynuyor

Marcao ile birlikte oynatmayı düşünüyorsak Kaan'ı başarılı olabileceklerine inanmıyorum, üçlü defans oynarız veya Kaan'ı 3. stoper alternatifi olarak istiyor oluruz olabilir ama Marcao & Kaan ikilisi hiç iyi gelmiyor bana

satın alma opsiyonuyla kiralanabilir. altyapıdaki stoperlerin alayı bayık, luyi'nin gelecek seneki satış durumuna göre de bonservisiyle transfer edilir. bunun maaşı-kiralaması donk'a yakın bir şey olur zaten, sağlanması için tüm çabalar sarf edilmeli.

4.stoper olur, baska bir sey olmaz ondan
390271-1153515713.jpg

Bu adam sağ bek oynar, defansif orta saha oynar ama stoper performansı korkunç. işin defans tarafında ne yaptığını gördünüz de bu kadar beğeniyorsunuz çok merak ediyorum

Tamam hücum katkısı veriyor özellikle duran toplarda, tamam pas becerisi var da işin defans tarafında hiç mi izlemiyoruz adamı çok merak ediyorum

Kıyasladığın adamlara göre saçma oluyor hani ligde Yedlin'den daha iyi rahat 8-10 tane sağ bek sayarım ben Rosier'den Omar'a Caiçara'dan Rafael'e hatta Nazım/Morozyuk/Juanfran/Skubic filan ilk aklıma gelenler

Donk'u da sene boyunca övüp durdular formda yav total futbol mu oynuyoruz ManCity miyiz biz stoperin ayağının iyi olduğuna bu kadar takılıyoruz aklım almıyor senin elinde ligdeki çoğu orta sahadan daha iyi yerden tertemiz pasla çıkabileceğin Marcao var yetmiyor dribling ile de çıkarıyor seni geriden ama ileride oyun kurmayı beceremediğin için 1 tane de oyun kurucu stoper istiyor millet. Yav bir defans oyuncusunun defans yapma becerisi hiç mi umrunuzda değil ? Donk efendi hava topuna çıkmaz ikili mücadeleye girmez rakibi bozmaya çalışmaz ama ayağı iyi diye stoper oynuyor

Marcao ile birlikte oynatmayı düşünüyorsak Kaan'ı başarılı olabileceklerine inanmıyorum, üçlü defans oynarız veya Kaan'ı 3. stoper alternatifi olarak istiyor oluruz olabilir ama Marcao & Kaan ikilisi hiç iyi gelmiyor bana
Marcao satılırsa Kaan iyi transfer olur ama.yabanci sınırı olduğu için Kaan Bir şekilde kira mira kadroya katılmalı

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Marcao satılırsa Kaan iyi transfer olur ama.yabanci sınırı olduğu için Kaan Bir şekilde kira mira kadroya katılmalı

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Bence Marcao çok daha özel bir oyuncu onu sırf Kaan 'a kadroda yer açmak için satmak saçma geliyor bana reis, hı Fatih Terim bir karar alır benim ön-liberom artık Kaan'dır der veya üçlü defans oynayacağım der Kaan 'a o zaman bu takımda yer açılır

Veya bilemedin sol bekte kopuk uçurtma tarzı bir adam olur defansta bloklar arası kaymaları daha düzgün yapmak için takımın sağ beki Kaan olsun diyebilir

Ama kaan mevcut düzende Donk/Ozornwafor veya Emin yerine 3. stoper olarak gelir bence bizim takıma hatta şu kadarını söyleyeyim Marcao & Luyindama ikilisini 1000 defa tercih ederim Kaan Ayhan'a ikili stoper oynayacağımız durumda

Ryan Donk'un değişen yabancı kuralı yüzünden sözleşmesini uzatmayan Galatasaray, eski göz ağrılarından Kaan Ayhan'ı gündemine aldı. Fatih Terim'in genç yaşlarda A Milli Takım'a kazandırdığı Kaan, kulübü Sassuolo'dan ayrılma kararı verdi.

İtalyan kulübü de geçen yaz 2.5 milyon Euro ödediği milli stoperi 2 milyon Euro'ya satabileceğini menajerlere bildirdi. 26 yaşındaki oyuncudan "Gelirim" mesajını alan sarı-kırmızılı kulüp, Sassuolo ile pazarlıklara oturmaya hazırlanıyor.

İtalya'da net 750 bin Euro kazanan Kaan'ın 1 milyon Euro istediği öğrenildi. Stoper, ön libero ve sağ bekte oynayabilen futbolcunun transferi gerçekleşirse, Donk'un boşluğu da dolmuş olacak. Kaan Ayhan, Fatih Terim faktöründen dolayı Türkiye'de önceliğini Galatasaray'a verdi.

@memetozcan / sabah

Üst Alt