kaan kural - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Türkiye'de bir yere yaranma derdi olmadan konuşan gördüğüm kadarıyla tek adam. O yüzden Galatasaraylılar çok sıcak değildir, Fenerliler zaten doğruları söylediği için aforoz eder. Benim Türkiye'de bildiğim hem mesleki yetkinlik, hem de objektiflik olarak 1 numaralı spor gazetecisidir, mezara 5 kala Murat'ın yalamaktan dili pelesenk olmuşken bu genç adamın mesleğinin zirvesini başladığı zamanlarda hala doğrucu davut kalabilmesi takdire şayan. Ayrıca kabul etmese de Fransız kökenli eğitimden gelen hemen her okumuş adam gibi Galatasaraylıdır.

Türkiye'de bir yere yaranma derdi olmadan konuşan gördüğüm kadarıyla tek adam. O yüzden Galatasaraylılar çok sıcak değildir, Fenerliler zaten doğruları söylediği için aforoz eder. Benim Türkiye'de bildiğim hem mesleki yetkinlik, hem de objektiflik olarak 1 numaralı spor gazetecisidir, mezara 5 kala Murat'ın yalamaktan dili pelesenk olmuşken bu genç adamın mesleğinin zirvesini başladığı zamanlarda hala doğrucu davut kalabilmesi takdire şayan. Ayrıca kabul etmese de Fransız kökenli eğitimden gelen hemen her okumuş adam gibi Galatasaraylıdır.
gsli olduguna emin miyiz? ayrıca koyu bir arsenal taraftarıdır kaan adam kural

Futbolu bizim yorumculardan daha iyi biliyor.

gsli olduguna emin miyiz? ayrıca koyu bir arsenal taraftarıdır kaan adam kural

Çok eski röportajlarında o neslin her çocuğu gibi Dawkinsli Galatasaray'a sempati duyduğunu filan çokca söylemişti. Yakın zamana kadar da Türkiye'de hangi takımı tutuyorsun dediğinde kaçamak kaçamak tahminler söylüyordu ama Galatasaraylı olduğunu tahmin ediyorum. Koyu filan değildir tabii, adam işi yapan geri kalan %99 gibi yediği kaba pisleyecek tıynette biri değil ama onun zamanı doğup 20'li yaşlarda basketbola tutulan her adamın Spor Sergi zamanı ülkenin tek güçlü dernek ve taraftar takımı olan Dawkinsli Galatasaray'a sempatisi vardır. Hele de Kaan Kural gibi Fransız okulu bitirmiş, entellektüel bir adamsan. Bizim bıraktığımız bayrağı zamanın Aydın Örs, Ergin Ataman, Oktay Mahmutili Efes'i alıp tüm ülkenin gönlüne taht kurdu zaten. Ülkedeki iğrenç spor siyasetinde Galatasaray'a da bir sempatisi kalmış mıdır bilmiyorum ama hali, tavrı, duruşları ve dünya görüşüyle karşı tarafa gram sempatisi olmayacağını tahmin edebiliyorum.

Üst Alt