Kaç Kitap Okudunuz Ve Etkisi? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kaç Kitap Okudunuz Ve Etkisi?

Cevap: Kaç Kitap Okudunuz Ve Etkisi?

Film izlemek farklıdır.Kitap okumak farklıdır.

Ben film izlerkende bişeyler alabilirim.Kitap okurkende.Ama Kitap okumak bi kültürdür.Ve herşeyden önemliside insanın kelime hazinesini geliştirir.

Film ise nasıl izlediğine bağlıdır ve ne izlediğine:):):)

Kısacası kitapla filmi bir birine karıştırmamak gerekir:)

Gelelim konuya.Kaç kitap okudum hatırlamıyorum.Her okuduğum kitapda mutlaka bi pay çıkartıp etkisinde kalmışımdır.:)

Yazmak sanattır,estetiktir.Konuşmakta öyle.Çok ve verimli kitap okumuş biri hem konuşmasıyla hem yazmasıyla kendi farkını yaratır.Okudukları onu genelden ayırıyorsa bunu özenti ya da şatafat diye değil de;bir emeğin haklı kazancı olarak değerlendirmek gerekir.

terzi kendi söküğünü dikemez hesabı, sen de bu dil konusunda biraz eksiksin galiba. :rolleyes:(şu smileyi bir romanda tasvir edebilecek insan evladı varsa dünyada, beni görsün ölmeden önce. işte görsel ve yazılı sanat arasındaki fark burada başlıyor)

Konuştuğun kadar yazabiliyor musun? Bir sor bakalım kendine.

Boşver Ömer Serhat'a kalsa kitap okumak zaman kaybından başka bişey değil.Bu kitapları yazanlar ya da okuyanlar Serhat gibi düşünmediği için de çok mutluyum.Neyse ben uzatmıyım.Ne ben ne de başkası Serhat gibi düşünmek zorunda değil.Konuştuğu kadar yazmasına gelince,apaçık ortada zaten.Bunlar Serhat'a göre gereksiz ve boş ayrıntıdır nasılsa.

Boşver Ömer Serhat'a kalsa kitap okumak zaman kaybından başka bişey değil.Bu kitapları yazanlar ya da okuyanlar Serhat gibi düşünmediği için de çok mutluyum.Neyse ben uzatmıyım.Ne ben ne de başkası Serhat gibi düşünmek zorunda değil.Konuştuğu kadar yazmasına gelince,apaçık ortada zaten.Bunlar Serhat'a göre gereksiz ve boş ayrıntıdır nasılsa.

Böyle bir zihniyetler olduğu sürece bu devlet her zmn arka planda kalcaktır!

R.Tayyip Erdoğan.

terzi kendi söküğünü dikemez hesabı, sen de bu dil konusunda biraz eksiksin galiba. :rolleyes:(şu smileyi bir romanda tasvir edebilecek insan evladı varsa dünyada, beni görsün ölmeden önce. işte görsel ve yazılı sanat arasındaki fark burada başlıyor)

Kitap konusunu smileye kadar getirdin ya sana ne diyim bilmem ki.Bişey deme gereği görmüyorum zaten.

Bu konuda hemfikiriz. ;)

Serhat'ın fikirlerine saygı duydum ama bu kadarda AntiKitap insan olamaz!

Pes Artık! :)

Kitap okursam felsefe kitapları okurum,düşünce kitapları.Onun dışında film izlerim bende.

Serhat'ın fikirlerine saygı duydum ama bu kadarda AntiKitap insan olamaz!

Pes Artık! :)

anti-kitap olmakla alakası yok. anti-romancıyım. önceki sayfalarda da bunun nedenlerini dile getirdim. pür bilgilere sahip kitapları okurum. "...ama romanlar da insanlara dolaylı yolla katkı sağlar, bla bla bla..." gibi laflarla gelen "karate kid"lere de hiç bir şekilde saygı duymuyorum.

Serhat kardeşime kolay bir soru sormak istiyorum!

Mesela Hakan Türk Siyaset kitapları yerine Film Cdleri nerden bulabilirim! :)

Serhat kardeşime kolay bir soru sormak istiyorum!

Mesela Hakan Türk Siyaset kitapları yerine Film Cdleri nerden bulabilirim! :)

ikisi için de DNR'a uğra. bulamadığın filmler için torrent veya warez yardımcı olur. bulamadığın kitaplar da illa ki internette bulunur.

bu arada soru cümlesinin sonuna, soru işareti konulur diye biliyorum. bunlar kitaplarda geçmiyor mu yoksa?

ikisi için de DNR'a uğra. bulamadığın filmler için torrent veya warez yardımcı olur. bulamadığın kitaplar da illaki internette bulunur.

bu arada soru cümlesinin sonuna, soru işareti konulur diye biliyorum. bunlar kitaplarda geçmiyor mu yoksa?

Bu (?) işareti (!) alakası yok benim el alışkanlığım sadece!

Bununda Cd sini izlerim haklısın ;)

Aslında 2 tanesini okudum ama tekrar üzerinden geçerim kitapların o yüzden tekrar ediyorum.

The Secret -Rhonda Byrne-Tekrar

Sadece Aptallar 8 Saat Uyur-Erdal demirkıran -Tekrar

Derin Devlet -Cüneyt Arcayürek

Derin Devlet'i duymadım. Ama diğerlerini arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine okumayı düşünüyordum. Empati'yi bitirdikten sonra başlarım büyük ihtimalle okumaya. Bu arada sence hangisini ilk önce okuyayım? Tavsiyen nedir?:)

Üst Alt