Kadıköy'de Şenol Güneş Hastanelik Oldu - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kadıköy'de Şenol Güneş Hastanelik Oldu

Senin herhangi bir kutsal değerine küfredilmesi sana cezayı kesme sorumluluğu yüklemiyor. İsterse dinine, peygamberine ya da ölmüş annene küfür etsin bana göre ciddiye almamak en doğrusu. O küfrü eden yaratıkla muhatap olup meseleyi daha da kötü hale getirmenin anlamı yok. Tabi herkes kendini kontrol edemeyebilir ama ülkenin en büyük takımlarından ikisinin maçında profesyonel bir oyuncuysan karşılık vermeyeceksin, hakkın yok. Tolga'nın tavrı tüm maçın kaderini etkiliyor sonuçta. 2. yarı net bir şekilde tahrik etmeye çıktı bjk Tolga da dahil buna..

Katılıyor muyuz ? Şenol Güneş'in Mevlidi (Yedisi)
oOo31b.png

Yok sana demiştim madalyada takarlar fair play ödülü verirler.

Ilimli cezalar verirler diye düsünüyordum da orada olay cikaran yumruk falan atan adamin yaptiklarinin yanina kar kalmasina da göz yummazlar herhalde diyordum.

Yine mahcup ettiler bizi, yine yaniltmayi basardilar bizi. Sokayim böyle adalete, Retweet yapan adama 2 mac ceza verirler. Saha kenarinda olay cikaran, adamin birine yumruk atan adama hic birsey yapmazlar.

Bu Tolga denilen herif hatali goller yedigi Brugge macinda ölmüs anasina küfreden kendi tinerci taraftarina da ayni tavirlari gösterseydi keske.

Güvenlikçi Tolga'dan şikayetçi olmuş

Aykut'un bugün yaptığı açıklamalar sular ısınıyor maç kaldığı yerden devam eder

Numara olduğu o günde belli idi zaten.Görüntülerle tescillenmiş oldu.Koridorda domuz gibi olan adam ne hikmetse 10 dakka sonra 1 metre yanındaki ambülansa sedye ile götürülüyor.

Üst Alt