Kadıköy'de Taraftarlar Futbolcuları Islıkladı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kadıköy'de Taraftarlar Futbolcuları Islıkladı!

1219467_620x410.jpg

Süper Lig'in 27. haftasında Osmanlıspor ile berabere kalan Fenerbahçe'ye taraftarlarından tepki vardı.

Spor Toto Süper Lig takımlarından Fenerbahçe'nin Osmanlıspor ile golsüz berabere kalması taraftarın da sabrını taşırdı.

Ligde şampiyonluk için kritik haftalara girilirken Fenerbahçe sahasında ağırladığı Osmanlıspor'a gol atmayı başaramayınca mücadele 0-0 beraberlikle sona erdi.
Maçın bitiş düdüğüyle birlikte Ülker Stadyumu'nda protesto sesleri yükselirken başta Mehmet Topal olmak üzere bazı oyuncuların büyük üzüntü yaşadığı görüldü.

Fenerbahçeli taraftarlar ıslıklar eşliğinde takımı soyunma odasına gönderirken "Helal olsun size" tezahüratı yapıldı.

NTV Spor

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ulan biz küme düşecez ama taraftar yönetim istifa demeye korkuyor. Herifler 1 maç tökezlediler taraftar hemen homurdanmaya başlamış.

Muspicka. Bana kufur ediyo onun bunun cocugu kejjman bana kufur ediyo...

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yazık yav.son yıllarda bjk ya şampiyonluk kaptırmakta her babayiğidin harcı değildi. helal olsun :005:

Bu sene şampiyon olamazlarsa cidden çok komik bir duruma düşecekler. Bursa'ya şampiyonluk kaybet. Beşiktaş'a şampiyonluk kaybet. Galatasaray ile yarıştığında zaten doğal ikincisin sadece Kadıköy'de balon maç kazan ya da yenilme ama ligi hep Galatasaray'ın arkasında bitir. Bir tek Trabzon'u geçip şampiyon oluyorsun o sezon da şaibeli sezon. Aziz Yıldırım bu adamlara ne büyüsü yaptı ise resmen beyinlerini yemişler. Ha bir de şu nokta var. Biz yarışın içindeysek %75 şampiyon oluruz. Sonuna kadar getirip bırakma huyumuz yok. Olamayacaksak da bu sezon gibi erkenden ilan ederiz :D Ama ne yapar eder araya bir kupa sıkıştırıveririz. Bu sezon da öyle olacak inşallah :D

bu fenev taraftarı gerçekten hayattan kopuk :) lokomotif moskova gibi içi boşalmış suyu kalmamış portakal gibi bir takımı eleyince bir anda avrupanın boss u olduklarını sanıyorlar sonra braga gibi orta seviye bir Avrupa takımından 4 yiyorlar hala takımlarının bir poka yaramadığını anlamıyorlar persie ve nani nin büyük kazık olduğunu göremeyip ivan bebeğe laf sokuyorlar :) en sonunda da döt üstü oturuyorlar

Protestolar artacak maalesef,iyiydik ya Aziz başkanımı yeniden sevmeye başlamışlardı,Aziz seneye de kalmalı yazın kontrolunu yitirip yapacagı transferler ile feneri batırmaya bir adım daha yaklaşacaktır .

Her maç 3 tane ön libero ile oynayan bu ezikler asla şampiyon olamaz çok açık ve net sadece emre ve sow u göndermemiş olsalar en 7-8 puan önde olurlardı azize 50m harcasam bende şampiyon olurum diyordu şu halimiz bile bunlardan 10 gol fazla gol atmışız tam ezik bunlar

Üst Alt