Kadın Basketbol Başlığı | Şampiyon ABD - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kadın Basketbol Başlığı | Şampiyon ABD

Cevap: Kadın Basketbol Başlığı

Ne yazık ki Bayan basketbolu izlerken çok sıkılıyorum ve bu yüzden 3 dakika izledikten sonra kapattım.

ulan 2 saniye kalmış hala pas vermeye calışıyorsunuz. bizim ülke disipline kavuşmadıktan sonra biz 1 ileri 2 geri gider gider dururuz. birde şu hoca yerine cem akdag olsaydı daha iyi bir halde olurduk. adam yanda sadece sen ben gibi ,izliyor.

35-25 önde bitirdik ilk yarıyı. Tuğba 8 sayıyla en skorer isim onu 7 sayıyla Birsel, 6 sayıyla Bahar takip ediyor.

Işıl'ı fazla zorluyor hoca. Şutu yok bir şeyi yok. Tek yaptığı pres ve top çalmak. Birsel'i neden bu kadar az kullanıyor anlamadım. Pota altında da Hollingsworth'ü kullanması lazım, Yasemin şişkosuyla olacak iş değil. Esmeral de kaç tane boş şutu kullanmadı.

Işıl'ı fazla zorluyor hoca. Şutu yok bir şeyi yok. Tek yaptığı pres ve top çalmak. Birsel'i neden bu kadar az kullanıyor anlamadım. Pota altında da Hollingsworth'ü kullanması lazım, Yasemin şişkosuyla olacak iş değil. Esmeral de kaç tane boş şutu kullanmadı.

kısa zamanda çok fazla maç oynayacağımız için, kazanacağımız garanti olan bir maçta as oyuncuları fazla yormak istemiyor sanırım. yoksa ışıl'dan bi şey olmayacağını hoca da biliyordur (umarım). birsel açık ara takımın en iyi oyuncusu, diğer maçlarda daha çok süre alır.

ışıl iyi top calıyor iyi pres yapıyor eyvallah ama bitircilik yok. birde rakibi karşılarken bir anda neden geri cekildigini sormak isterdim ışıla. rakip hemen fırsatını bulup şutunu atıyor ve sokuyorda. yasemine gelince sagından soluna dönene kadar biz zaten basketi yemiş oluyoruz.

Üst Alt