Kadın Basketbol Takımı Transfer Haberleri - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kadın Basketbol Takımı Transfer Haberleri

Twitter'dan araştırdım Misura geldi oowww çok güzel oldu falan diyorlar. Sordum birisine neden böyle diyorsun diye, kadın güzel falan dedi. Hiç basketbolunu daha önce izledin mi diye sordum. Yok dedi :D Böyle kişiler de var işte. Sorsan her şeyi biliyorlar.

Zaten daha önce bir kulüple anlaşmış, ben demiştim inanmayın diye :)

1x1 Sports @1x1sports
· 21 May

Hırvatistan Milli Takım oyuncusu Antonija Misura, kulübü Toulouse MB ile 1+1 yıllık sözleşme yeniledi.

1- Stad değil salon.
2- Full çekmesine imkan yok, geçen sene Euroleague şampiyonu olduk, ligde ertesi maç salon yine yokları oynuyordu.
3- Manken almıyoruz, basketbolcu alıyoruz.
4- Misura zaten as oyuncu değil, bize gelse Casas gibi yedek oyuncu olur.
5- Maç içerisinde Misura'yı gören olmaz, ancak yakından bir yerde oturursan görürsün :)

bravo.

moore'u fener alıyomuşş,ulan bi branşta da fenerden daha iyi kadroyla lige başlayalım,her branşta kötü kadrolarla şampiyon olmak için yırtınıyoz

Bize 31 sayı atan Ana Daboviç şaka maka geçen sene Ormanspor diye bir takımda oynadı. Bize gelmesini isterim. Çok iyi bir skorer, orta sahadan üçlük atacak kadar iyi bilekleri var. Çok zeki bir oyuncu ve savunması da fena değil. Eğer yıldız bir ABD'li oyuncu almayacaksak ben Ana Daboviç'e fitim.

Gelecek sezona da ;

PG: Işıl - Ayşegül
SG: Daboviç - Martinez
SF: Cansu - Dubljeviç
PF: Sancho - Bahar
C : Nevriye - X kıtadışı

Işıl ve Cansu tamam zaten, extra'dan Daboviç ve pivot için vasat üstü bir kıta dışı ile yine iyi yerlere gelebiliriz.

Bize 31 sayı atan Ana Daboviç şaka maka geçen sene Ormanspor diye bir takımda oynadı. Bize gelmesini isterim. Çok iyi bir skorer, orta sahadan üçlük atacak kadar iyi bilekleri var. Çok zeki bir oyuncu ve savunması da fena değil. Eğer yıldız bir ABD'li oyuncu almayacaksak ben Ana Daboviç'e fitim.

Gelecek sezona da ;

PG: Işıl - Ayşegül
SG: Daboviç - Martinez
SF: Cansu - Dubljeviç
PF: Sancho - Bahar
C : Nevriye - X kıtadışı

Işıl ve Cansu tamam zaten, extra'dan Daboviç ve pivot için vasat üstü bir kıta dışı ile yine iyi yerlere gelebiliriz.

Dabovicin diş şutu vasat. Bizim maçta bizim oyuncular parlatti onu. Ona güvenilmez. abdli skorer şart. Latoya Sandersin gelmesini isterim.

Martinez olmasa dabovic olurdu.

Üst Alt