kadın futbolu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
kadın futbolu, kadınlar tarafından gerçekleştirilen futbol karşılaşmaları için kullanılan tabir. birçok ülkede profesyonel olarak oynanmakta olup, futbolun uluslararası anlamda en üst düzey yönetim organı olan uluslararası futbol federasyonları birliği (kısaca fifa) üyesi 177 kadın millî futbol takımı bulunmaktadır.

kadın futbolu nasıl birşey?

örnek ;

alisha lehmann: "sosyal medya hesabıma gelen yorumları benim umrumda değil. ancak annem için öyle değil. bana gelen tüm yorumları okuyor ve bu onu olumsuz etkiliyor." (sky sports)

Ekli dosyayı görüntüle 202496
Alisha'dan net daha güzel bu, ama onun kadar tanınmıyor

Dün izlerken kriz geçirdim, İsveç-İtalya maçında İsveç 3 tane korneri altıpasın içine kullandı kaleci çıkamadı ve gol oldu. Kadın futbolunda kornerler ve ortalar çok önem arz ediyor 🤣 Arada bu kadar seviye farkı olması bayağı garip geldi.

Arka taraflari daha guzel olan bir tek atletizmciler var. Diger onemsiz ama dikkat ceken yonlwri ise yuzde 90 lezbiyen gibintakilmalari, kalecilwlerin sicrama ozelligi olmayisi ve reflekslerinin pek az olusu, cogunun makyajla, takma kirpikle, boyali uzun tirnaklarla oynamalari.

EA Sports'un yaptığı saçmalık elbette elde tutulur yanı yok. Fakat forumda niye bu kadar nefret var anlamış değilim. Yıllardır kadın basketbolu, voleybolu oynanıyor. Kadın futbolu niye oynanmasın?

Üst Alt