Kadınlar Avrupa Ligi'nde Rakibimiz Fenerbahçe!


Basketbol takımımız Galatasaray Medical Park, USK Prag galibiyetin ardından Avrupa Ligi'nde son 16 takım arasına kalan Galatasaray Medical Park, grup aşamasında tüm maçlarını kazanan Fenerbahçe ile üst turda eşleşti.Galatasaray Medical Park ve Fenerbahçe serisinin maç programı ise şu şekilde oluştu:01.02.2011 Fenerbahçe - Galatasaray Medical Park (Caferağa Spor Salonu)

04.02.2011 Galatasaray Medical Park - Fenerbahçe (Abdi İpekçi Spor Salonu)

09.02.2011 Fenerbahçe - Galatasaray Medical Park (Caferağa Spor Salonu) *Üç maç üzerinden oynanacak ve iki galibiyete ulaşan takımın çeyrek final vizesi alacağı serideki ilk karşılaşma, 1 Şubat Salı akşamı Caferağa Spor Salonu'nda gerçekleşecek.
 
Cevap: Kadınlar Avrupa Ligi'nde Rakibimiz Fenerbahçe !Turu geçen malesef Fenerbahçe olur.Bencede öyle olur fakat Dişi aslanların artık bi süpriz yapmaları lazım cumhurbaşkanlık kupasında kaybettiler Ligde yine aynı şekilde kaybettiler (3 periyotu önce götürüp 4. periyotta verdiler maçı). Artık KAZANIN. En azından Abdi İpekçide.
 
Cevap: Kadınlar Avrupa Ligi'nde Rakibimiz Fenerbahçe !penny taylor ve taurasi gibi çok önemli oyuncularını kaybetti fener. tamika hamlesi ile turu geçebiliriz.
 
Cevap: Kadınlar Avrupa Ligi'nde Rakibimiz Fenerbahçe !adamların 2 tane önemli yabancısı yok, güç kaybettikleri kesin ama tabi türk oyuncularla genelde bize üstünlük sağlıyorlar. ilk maçı alırlarsa abdi ipekçide işlerini biz bitiririz zaten. bütün olay ilk maç
 
Cevap: Kadınlar Avrupa Ligi'nde Rakibimiz Fenerbahçe !kesinlikler fener turu gecer,kendimizi bos yere kandirmayalim.Ama tabi ki biz destegimizi verecez,ama realite denen bisey var
 
Cevap: Kadınlar Avrupa Ligi'nde Rakibimiz Fenerbahçe !Avrupa maçlarında yabancı sorunu yok. Ama harbiden ilk maçı oyuncular kazansın , 2. maçı biz alırız.Avrupa'da yabancı sorunu var Avrupa kıtası dışından en fazla 2 oyuncu oynatabiliyorsun ve siz de Agustus ve Fowles'ı kullanıyorsunuz bu statüde. Bizde Taurasi ve Penny'i kullanıyorduk. Biz de şuan sadece Angel Avrupa kıtası dışından ve büyük ihtimal Abd'li bir uzun alacağız. Sene başındaki Taurasi'li, Taylor'lı takım olsak size hiç şans vermezdim ama bence şimdi gerçekten şansınız var. Bence %60 biz %40 siz geçersiniz turu.
 
Cevap: Kadınlar Avrupa Ligi'nde Rakibimiz Fenerbahçe !inş geçeriz turu, geçemyorsak bile 1 maç mutlaka yenmeliyiz.
 
Cevap: Kadınlar Avrupa Ligi'nde Rakibimiz Fenerbahçe !Avrupa'da yabancı sorunu var Avrupa kıtası dışından en fazla 2 oyuncu oynatabiliyorsun ve siz de Agustus ve Fowles'ı kullanıyorsunuz bu statüde. Bizde Taurasi ve Penny'i kullanıyorduk. Biz de şuan sadece Angel Avrupa kıtası dışından ve büyük ihtimal Abd'li bir uzun alacağız. Sene başındaki Taurasi'li, Taylor'lı takım olsak size hiç şans vermezdim ama bence şimdi gerçekten şansınız var. Bence %60 biz %40 siz geçersiniz turu.Gerçekçi ol Ertan.
 
Cevap: Kadınlar Avrupa Ligi'nde Rakibimiz Fenerbahçe!Normal şartlarda Fener alır derim ama iş ''Avrupa Ligi'' sıfatına gelince değişiyor.
 
Cevap: Kadınlar Avrupa Ligi'nde Rakibimiz Fenerbahçe!Dişi kanaryalar turu geçen taraf olacaktır , saha avantajınıda düşünecek olursak 2-1 diyorum
 
Üst Alt