Kadromuzda Bulunan En Yetersiz Futbolcu? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kadromuzda Bulunan En Yetersiz Futbolcu?

Kadromuzda Bulunan En Vasat Futbolcu?

• Kullanılan toplam oy
    106
Kadroda her adamın bir faydası dokunur bir nevi.

Ne bilirim Salihi sahaya sürersin git şunu bunu markaja al hayattan bezdir dersin öküz gibi dalar adama vs.

Ama Eray'ın ne vasıfla yıllardır bu kadroda olduğunu bir türlü çözemedim. Liseli dinazorların birisinin yeğeni falan mı acaba, bunun torpili nereden geliyor çok merak ediyorum.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Kadroda her adamın bir faydası dokunur bir nevi.

Ne bilirim Salihi sahaya sürersin git şunu bunu markaja al hayattan bezdir dersin öküz gibi dalar adama vs.

Ama Eray'ın ne vasıfla yıllardır bu kadroda olduğunu bir türlü çözemedim. Liseli dinazorların birisinin yeğeni falan mı acaba, bunun torpili nereden geliyor çok merak ediyorum.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Kaleci falan da değil bu adam,karpuzcu desen o da değil.Değişik bir şey. :D

Eray benim hayata 4 elle sarılmama sebep olan yegane top tepicimizdir. Çünkü hayatta her şey olabilir ümidimizi kaybetmeyelim arkadaşlar.

Eray varken diğerlerine oy vermekte büyük yetenek. 3. ligte bile oynatmazlar bu kaleci bozuntusunu. Kesinlikle divan kurulu üyesi bir dedeyle ya akrabadır yada kızı ile filan bir müsabeti vardır. Yoksa mümkün değil herhangi bir Galatasaray kadrosunda yer alması.

Bence vasat konusunu soyle degerlendirmek lazim, aldigi parayla kiyaslarsak daha dogru olur.

Bana gore aldigi paranin hakkini veren iki isim var suana kadar, biri carole digeri ise Muslera.
En vasat isim: Selcuk inan, takimda en cok kazanan oyunculardan biri

Üst Alt