Kağnıyı Galatasaray'a Getirmek Bu Takıma İhanettir! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kağnıyı Galatasaray'a Getirmek Bu Takıma İhanettir!

Kağnı'nın gençliğini bilirim, herkes överken ben burada eleştirirdim, çünkü takımımız kontratağa çıkacağı zaman topu ayağında bekletirdi ve rakip takımın neredeyse tüm 11'i kendi sahasına çekilirdi bu topu ayağından çıkarana kadar. Şimdi bu adam 30 yaşına merdiven dayamış vaziyette ve milli maçlarda gördüğünüz üzere futbolu iyice komedi haline dönüşmüş resmen sahada yürüyor.

Bu adam Galatasaray'a müzesinde olmayan ne verebilir? Arda Galatasaray'a CL kupası mı getirebilir? Müzemizde olan UEFA kupasını tekrar mı getirebilir? Ne yapabilir bu kağnı? Bu adamı Galatasaray'a isteyen ne maksatla istediğini söylesin.

Bir Abdel Kader Keita vardı bundan çok daha yetenekli çok daha faydalıydı kaçınız hatırlıyor? Bu adam ciddi manada Türk basını tarafından ORGANİZE bir şekilde parlatıldı. 30 yaşına gelene kadar Türk Milli Takımı veya Galatasaray'a ne verdi? Müzemizi kupalarla mı donattı? Milli takımı sırtında taşıyıp başarıdan başarıya mı koşturdu?

Fenerin müzmin yedeği GENÇ SEMİH hesabı 30 yaşına merdiven dayamış vaziyette artık Arda ve performansı ile Barça'ya THY ve BEKO işbirliği ile alındırıldığı iddialarını güçlendirmekte, yalan doğru bilemem, ama bana göre bu adam Galatasaray'ın kapısından içeri girmemeli.

Gitsin Aziz başkanı ve Acun abisi ile fenerde oynasın, Emre abisi gibi birkaç sene oynar sonra Survivor'a falan katılsın

Üst Alt