Kaka Leite vs Kevin De Bruyne | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kaka Leite vs Kevin De Bruyne

Kaka Leite vs Kevin De Bruyne

• Kullanılan toplam oy
    29
Oyun tarzları bence değişik. Kevin tam görev adamı. Duracağı yeri, vereceği pası iyi bilir.

Kaka ise ne zaman ne yapacağı belli olmayan biri. Her an maçın gidişatını çevirebilecek, 2 hareket ile gol atmayı veya asisti verebilecek biriydi.

Formdayken Kaka

Kariyer açıdan De Bruyne

Normal şartlarda De Bruyneyi tercih ederim çünkü çeşitli mevkilerde oynayabilen bir oyuncu ve daha istikrarlı

Lakin formda bir Kaka (2007) formda bir de bruyneden daha iyi bana göre. Hız oyun kurma özellikleri daha iyiydi. Oynadığı oyundan daha çok keyif alıyordum

De Bruyne icin tek argüman bence +30 yasindayken halen dünyanin en iyi oyuncularindan biri olmasi. Kaka Real Madrid döneminin sonuna dogru 29-30 civarinda sakatliklardan dolayi baya gerilememismiydi? Zaten Milan'da 1 sene kalip ülkesine/Amerikaya gitmisti.

Ama en iyi dönemlerini seciyorsak Kaka önde.

Formdayken Kaka

Kariyer açıdan De Bruyne

Normal şartlarda De Bruyneyi tercih ederim çünkü çeşitli mevkilerde oynayabilen bir oyuncu ve daha istikrarlı

Lakin formda bir Kaka (2007) formda bir de bruyneden daha iyi bana göre. Hız oyun kurma özellikleri daha iyiydi. Oynadığı oyundan daha çok keyif alıyordum
Kariyer açısından bende KDB diyecektim de tmye baktım şimdi
Kakanin
WC
CL
Ballon D'or u varmjs

De bruyne sistem oyuncusu daha doğrusu o sistemin beyni niteliğinde..
Kaka ise tam anlamıyla bir süperstardı onun bir maçı alıp götürmesi için bir sistem olmasına gerek yoktu..
Bu yüzden Kaka farklı bir klasmanda De Bruynele mukayese edilemez

Üst Alt