Kalem Savaşları | #1 Selami Görmezler vs Alp Memduh Kalyoncu | AMK Kazandı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kalem Savaşları | #1 Selami Görmezler vs Alp Memduh Kalyoncu | AMK Kazandı

@Keramettin TANRIVERDİ bugün gece yarısı mı diyorsunuz? Gözlerime inanamıyorum salı olmaz dedim pazar olsun en azından pazartesi diye kabul ettiniz mi :) en son 9'da filan forumdaydım yeni görüyorum iyi bu gece bitsin bu iş...İşten döneyim yazarım size...Hürmetler...

Not: Ayrıca formatın fikir babası benim başkasına paye veremem özelden Keramettin Üstada atıp Keramettin Üstat Kalem Savaşları Volume I diye açmıştım başlığı sonrada tarafsızlık olsun diye başlığım kaldırıldı yerine bu açıldı bilginize...

İkiniz arasındaki mevzu geçince bunu genele yayalım diye düşünmüştüm, yani sen söylemesen de böyle bir konsept oluşacaktı bu mevzudan sonra.

Sürenin 23:59'a kadar olduğunu da dün sana pm üzerinden yazmıştım.

@Keramettin TANRIVERDİ bugün gece yarısı mı diyorsunuz? Gözlerime inanamıyorum salı olmaz dedim pazar olsun en azından pazartesi diye kabul ettiniz mi :) en son 9'da filan forumdaydım yeni görüyorum iyi bu gece bitsin bu iş...İşten döneyim yazarım size...Hürmetler...

Not: Ayrıca formatın fikir babası benim başkasına paye veremem özelden Keramettin Üstada atıp Keramettin Üstat Kalem Savaşları Volume I diye açmıştım başlığı sonrada tarafsızlık olsun diye başlığım kaldırıldı yerine bu açıldı bilginize...

Çok kaliteli 1 fikir üstat kaç yılını verdin bu vizyona ulaşmak için? Ayrıca senin fikrine çökmeye çalışan Keramettin admini kınıyorum..

İkiniz arasındaki mevzu geçince bunu genele yayalım diye düşünmüştüm, yani sen söylemesen de böyle bir konsept oluşacaktı bu mevzudan sonra.

Sürenin 23:59'a kadar olduğunu da dün sana pm üzerinden yazmıştım.
Olsun sonuçta benden çıktı :) Arkadaş salı günü atarım diyip özelden yazmıştı sonra takip etmedim şu an anladım (y)tamam gece yarısı atarım size özelden...Ayrıca başlığa benim dediğim gibi Keramettin Üstat diye ekleseniz güzel olurdu...Volume II'ye de talibim ayrıca bundan sonra da konu başlığını genel talebe göre de yapabilirsiniz üstat...

Olsun sonuçta benden çıktı :) Arkadaş salı günü atarım diyip özelden yazmıştı sonra takip etmedim şu an anladım (y)tamam gece yarısı atarım size özelden...Ayrıca başlığa benim dediğim gibi Keramettin Üstat diye ekleseniz güzel olurdu...Volume II'ye de talibim ayrıca bundan sonra da konu başlığını genel talebe göre de yapabilirsiniz üstat...

İsmimi eklememe gerek yok, ben olmam, başkası devam ettirir vs. Format işlesin de.

İsmimi eklememe gerek yok, ben olmam, başkası devam ettirir vs. Format işlesin de.
İşte formatın devamlılığını senin şahsında sağlamış olacaktık zaten başlığımı uçurdun millet görmedi diye yazıyorum ve bu şekilde açtın hayırlısı...Ama yeni konu başlıklarını belirlerken önerimi dikkate alın üstat genelden oylama açın en çok dillendirilen konuları seçenek olarak oy sonucuna göre volume ii çıksın hürmetler iyi günler

İşte formatın devamlılığını senin şahsında sağlamış olacaktık zaten başlığımı uçurdun millet görmedi diye yazıyorum ve bu şekilde açtın hayırlısı...Ama yeni konu başlıklarını belirlerken önerimi dikkate alın üstat genelden oylama açın en çok dillendirilen konuları seçenek olarak oy sonucuna göre volume ii çıksın hürmetler iyi günler

1. Başlığı ben uçurmadım.

2. Bu konuyu ben senin açtığın konudan önce açtım.

Emin olmadan kimseye iftira atmaman gerektiği konusunda sanırım uyarmıştım önceden.

1. Başlığı ben uçurmadım.

2. Bu konuyu ben senin açtığın konudan önce açtım.

Emin olmadan kimseye iftira atmaman gerektiği konusunda sanırım uyarmıştım önceden.
İftira atmadım ki başlığı siz açınca ben benimkini siz uçurdunuz sandım...Önce özelden yazıştık sonra ben başlık açtım baktım siz de açmışsınız sonra da başlığım uçtu...Daha sonra sizinle kim uçurdu diye konuşmadık ki...Niye iftira diyorsunuz nasıl ki ben açıklık getiriyorum siz de getirdiniz bitti iftira filan ağır laflar ayrıca benim sinirlenerek filan mı yazdığımı sanıyorsunuz gayet samimi yazıyorum şu an hayırlı günler gece görüşürüz yeni konu başlıkları için de anket işini düşünün üstat bence hürmetler...

Şaka mısın uğur? adam o kadar ekmek veriyor dediğin şeye bak.. Adam yeri geliyor konu dağılmasın diye kitliyor yeri geliyor, başlığı taşıyor..

Acemi gibi ısrarla aynı şeyi yazıpta niye insanları şevkini kaçırıyorsun.

Olayın başrolü sen ve alpsin.. eurovision gibi konularda adam zaten düzenleme yapman için yetki veriyor. Burada tartışmanın merkezinde olacaksın, konuyu mu düzelteceksin yoksa millete cevap mı vereceksin ? Kız gibi ağlama derim :mad:

Şaka mısın uğur? adam o kadar ekmek veriyor dediğin şeye bak.. Adam yeri geliyor konu dağılmasın diye kitliyor yeri geliyor, başlığı taşıyor..

Acemi gibi ısrarla aynı şeyi yazıpta niye insanları şevkini kaçırıyorsun.

Olayın başrolü sen ve alpsin.. eurovision gibi konularda adam zaten düzenleme yapman için yetki veriyor. Burada tartışmanın merkezinde olacaksın, konuyu mu düzelteceksin yoksa millete cevap mı vereceksin ? Kız gibi ağlama derim :mad:
Benim dediklerimle senin dediklerin tamamen farklı şeyler başlığımı karıştırdın??? Başlığın orjinal halinde Keramettin Üstat yazmıştım dedim bu emeğini taltif etmek mi hiçe saymak mı? Fikir benim dedim niye başlık uçtu o da dedi ki böylesi tarafsız daha iyi ben de sandım ki kendisi uçurmuş bugün dedi ben uçurmadım tamam dedim bu kadar basit.

Eurovision ne? Ben ne zaman yetki aldım eurovision konusunda? Ne anlatıyorsun??? Konuyla ne alakası var bu postun?

Benim dediklerimle senin dediklerin tamamen farklı şeyler başlığımı karıştırdın??? Başlığın orjinal halinde Keramettin Üstat yazmıştım dedim bu emeğini taltif etmek mi hiçe saymak mı? Fikir benim dedim niye başlık uçtu o da dedi ki böylesi tarafsız daha iyi ben de sandım ki kendisi uçurmuş bugün dedi ben uçurmadım tamam dedim bu kadar basit.

Eurovision ne? Ben ne zaman yetki aldım eurovision konusunda? Ne anlatıyorsun??? Konuyla ne alakası var bu postun?

Konu moderatörüyle konuşuyorsun dikkat etmeni öneririm.. Yazına odaklan, benimle uğraşacağına vaktin çok galiba ;)

Konu moderatörüyle konuşuyorsun dikkat etmeni öneririm.. Yazına odaklan, benimle uğraşacağına vaktin çok galiba ;)
Yoo işteyim desktop üstündeyim vaktim çok yok sen musallat oldun ben de cevap verdin ama bence de artık konuyu uplama eve geçince yazacağım odaklanacak bir şey yok ki :) köln futbol akademisi direktörüne tez mi sunacağız :) get relax bro hürmetler

Jüri heyeti tarafsızlığına güvendiğim @Talha Küllü ve benden oluşmaktadır, şu an için.

Bunun dışında anket oluşturularak üyelerimizden de fikir alınacak ve toplam puan belirlenecektir. Jüri üyelerinin oylarının kaç puan etki edeceğine henüz karar veremedim, bakacağız.

Önerilere açığız.

Jüri heyeti tarafsızlığına güvendiğim @Talha Küllü ve benden oluşmaktadır, şu an için.

Bunun dışında anket oluşturularak üyelerimizden de fikir alınacak ve toplam puan belirlenecektir. Jüri üyelerinin oylarının kaç puan etki edeceğine henüz karar veremedim, bakacağız.

Önerilere açığız.

Konular sporla sınırlı mı kalacak yoksa her alanda tartışmalar yapılacak mı?

Önerilere açığız.
Eurovision hesabı (y):tbr:mantıklı...yeni konuları ama dediğim gibi direkt oylama ile belirleyin sonuçta okuyacak olanlar forumdaşlar...iyi günler

Dün sabahtan bu yana üzerinde çalıştığım yazımı birazdan Keramettin adminime yollayacağım.Açıkçası tartışacağım insanın çok daha seviyesine ve bilgisine güvendiğim biri olmasını tercih ederdim ama olduğu kadar tabiki.En son Elano üzerine uzunca bir yazı yazmıştım foruma bu şekilde de olsa dönmek güzel oldu.Benim hiçbir zaman futbolu biliyorum tavrım olmadı,bunu değerlendirecek olan da buradaki muhataplarımdır.Benim kendi kendime ben süferim yeaa dememin hiçbir manası yok.Takdir sizindir arkadaşlar.Akşam görüşmek üzere.

Uğur'un kaybederse hiçbir şekilde kabullenemeyeceğini, türlü provokasyonlarla ortamı gereceğini hepimiz biliyoruz herhalde? Konsept güzel ama katılması gereken son kişi Uğur'dur belki de forumda. Fikir onla Alp arasındaki tartışmadan çıktığı için ilk sefer böyle olsun da sonrakiler daha güzel olacaktır..

Üst Alt