# Kamil Grosicki - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Kamil Grosicki

Cevap: # Kamil Grosicki

Pinodan cok daha iyi bir acik, yararlida olur, gelecek sezon stancuyu pinoyu gorucegimi sol kenarda bu dami gormek isterim daha iyi

Usta rotasyon için biraz daha seçici olursak as elemanı arayışına girmiş oluruz ki bu durumda o eleman yedekliği asla kabul etmez.Ama Grosicki öyle değil, rotasyon için biçilmiş kaftan.

Pino,Kazım zaten rotasyon oyuncusu artık bize sağlam 11 oyuncuları lazım.Eğer pino yollanacak ise grosicki alınabilir.

İyi futbolcu olduğunu biliyorum.Seneye kendini ispatlamış oyunculardan kurmamız lazım takımı.Eğer rotasyon için alınacak ise karşı değilim ama ilk 11 için yetersiz olduğunu düşünüyorum

Bizde onu vurguluyoruz Baki; nasıl Culio bu takım için müthiş bir yedek eleman olup ama 11 için eksikleri varsa Grosicki de aynen öyle.Yedeklik için müthiş bir isim, sonradan girdiği maçlarda çok kez takımı kurtarabilir, ama as olmak için tabii ki eksikleri var.

4-5 milyon euro mu ne diyonuz olm

Simao nun 750 bine geldigi topraklar uzerinde yasıyorus heyo

İyi oyuncu ama 4-5 milyon verilir mi verilmez mi bilemiyorum , tabi Stancuya 5 veren Grosickiye neden vermesin....

Öteki sene yep yeni bi kadro kurulacaksa , Grosicki rotasyon için super olur , ikinci yarılarda girip baya telike yaratır ...

Amaa bi yedek için 5 milyon verilebilir mi bilemiyorum , bide tabi adam bize geldiğinde kendini geliştirip ilk 11 oyuncusuda olabilir , kısaca iyi oyuncu gelmesini isterim :D

G.Saray Grosicki'yi Kosecki'ye sordu!

(SPORX ÖZEL HABER)

Ligin ikinci yarısında transfer olduğu Sivasspor'da ortaya koyduğu performansla dikkat çeken Kamil Grosicki, transfer döneminde adından söz ettirecek gibi gözüküyor.

yanan-son4.jpg

Haber: Hilmi SEVER

Hilmi Sever (hilmisever) on Twitter

Galatasaray'ın, Sivasspor'daki futboluyla dikkat çeken Polonyalı oyuncu Kamil Grosicki'yi transfer listesine aldığı iddiası günün en çok konuşulan haberleri arasında yer aldı. Polonya internet sitelerinde yer alan habere göre sarı-kırmızılılar Grosicki'yi transfer etmek için sezonun son haftalarında teklif yapacak ve Polonyalı oyuncuyu kadrosuna katmaya çalışacaktı.

Bu haberin detaylarına ulaştık. Galatasaray'ın Grosicki'ye olan ilgisi sarı-kırmızılı takımın, Sivasspor ile Türk Telekom Arena'da oynadığı ikinci yarının ilk maçında ortaya çıktı. Galatasaraylı yöneticiler, Sivassporlu Grosicki'nin futbolunu çok beğenip, bir dönem Galatasaray'da forma giyen Polonyalı Roman Kosecki'den oyuncu hakkında bilgi aldılar. Grosicki'yi daha sonraki maçlarda takip eden Galatasaraylı yöneticiler, Polonya parlementosunda da görev yapan Kosecki'nin de olumlu referans vermesiyle bu transferi daha ciddi düşünmeye başlamıştı.

Ancak Galatasaray'da mevcut yönetimin değişecek olması ve başkanlık seçimi dönemi bu transferle ilgili girişimleri şimdilik durdurdu. Yeni yönetimin bu konuda bir girişimde bulunup bulunmayacağı ise şimdilik belirsiz.

Sivasspor'a yaklaşık 1,5 milyon Avro'ya transfer olan Grosicki'yi, kırmızı-beyazlı kulübün 4-5 milyon Avro'dan aşağı bir teklife bırakması bekleniyor.

Sürati ve çalımlarıyla Ribery'i anımsatan Grosicki, Polonya Milli Takımı formasını 9 kez giydi. Devre arasında transfer olduğu Sivasspor forması ile 12 maça çıkan Grosicki 6 gole imza attı.

Vallaha çoğu kişi yedek demiş Grosicki için, fakat ben geldiği taktirde ilk 11'in değişilmez ismi olacağını düşünüyorum. Henüz 22 yaşında. Hem hızlı, hemde zeki bir kanat oyuncusu. Bitiriciliği de iyi sayılır. Neyse umarım alırız.

Üst Alt