kap'a bildirip alamadıklarımız | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

kap'a bildirip alamadıklarımız

Falcao transfer süreciyle beraber o dönemler aklıma geldi.. Son 5-6 yıldır görüşmelere başlandığı bildirildiğinde iş bitmiş oluyor ama daha önce böyle değildi. Pek çok isim borsaya bildirilmesine rağmen gelmemişti. Diğer takımlarda bunu pek hatırlamıyorum ama bizim baya böyle isim var.

Aklıma ilk gelenler;

2012 Xherdan Shaqiri: Xherdan Shaqiri ve Kulübü F.C. Basel İle Görüşmeler Başladı

2011 Luis Fabiano: Luis Fabiano ve Fernando Muslera İçin Görüşmelere Başlandı

2011 Lukas Podolski: Lukas Podolski İçin Görüşmelere Başlandı

2011 Forlan ve Reyes: Club Atletico de Madrid İle Görüşmelere Başlandı

2013 Alper Potuk:
Özellikle Shaqiri ve Podolski olsa çok iyi olurdu o dönem. Podolski alınmayınca Riera, Shaqiri alınmayınca Yiğit Gökoğlan alınmıştı. Şaka değil; Yiğit Gökoğlan, Shaqiri yerine alındı.

Başka unuttuğum varsa söyleyin..

Alper Potuk'u ayıralım, diğerleri gelseydi fark yaratacak düzeyde oyunculardı. Fabianoyu hatırlıyorum Sao Paulo taraftarı idmanı basmıştı.

Kap o zamanlar olması gereken mantığında kullanıyordu ilk çıktığı zamanlar fenerin de bir çok transferi yatmıştı belhanda başta sonra klupler baktı olacak gibi değil kesin anlaşmadan aciklanmamaya başladı ve şimdi ki sistem oturdu buna da sadece biz uyuyoruz zaten diğerleri bildirim bile yapmıyor..

şimdi baktım da, sakatlık sorunu yüzünden vazgeçilmiş. Ekim 2011'e kadar sakatmış dizinden.

Hocam yanılıyor olabilirim, aklımda öyle kalmış. Sakatlık probleminin olduğunuda hatırlıyorum ama kapa bildirmiştik buna rağmen. Başka bir futbolcu ile de karıştırıyor olabilirim. Araştırmadan yazdım direk.

O dönem forumda olup hatırlayanlar bilir, Shaqiri gelmeyecek son gün Necatiyi alıcaz yazmıştım, öyle de olmuştu. Sene sonu da Burak'ı alacağımızı söylemiştim, iyi hatırlıyorum o dönemleri.

Evet bende o zamanlarda forumdaydım hatırlıyorum, transfer olmayınca çarşıdan aldım shaqiri eve geldim necati geyiği yapmıştı öbür taraf taraftarı :-)

GS'in görüşmelere başladığını kamuoyu aydinlatma platformuna bildirip, görüşmelerin olumsuz sonuçlanması sonucunda transfer edemediği oyuncular bütünü.
Bu oyuncularin, akıllarda buruk bir yer edinen en önemli örneği Xerdan Shaquiri'dir benim nazarimda.
Ayrıca Gsc sözlük segmentinde açılmış, sözlük formatıyla alakası olmayan postlarla bezeli başlık.

Üst Alt