Kapatılması Yahut Şirketleşmesi Gereken Şubeler - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kapatılması Yahut Şirketleşmesi Gereken Şubeler

Bir renge ve isme sahip olmak, amacı Türk olmayan takımları yenmek; yani ülke sporunu geliştirmek, bu konuda öncü olmak olan bir spor kulübünün zarar ediyor diye amatör şubeleri kapatması nedir yahuuuuuu ?

Zarar ediyor diye kapatmak neymiş, kobi mi ulan bu ? Koskoca Galatasaray. Diye düşünüyorum sayın Cund, ayrıca en top üye de sensin bana göre. (Tap diye okunan)

Bir renge ve isme sahip olmak, amacı Türk olmayan takımları yenmek; yani ülke sporunu geliştirmek, bu konuda öncü olmak olan bir spor kulübünün zarar ediyor diye amatör şubeleri kapatması nedir yahuuuuuu ?

Zarar ediyor diye kapatmak neymşi, kobi mi ulan bu ? Koskoca Galatasaray. Diye düşünüyorum sayın Cund, ayrıca en top üye de sensin bana göre. (Tap diye okunan)

:asd:(y)eyw ustad

Zarar ediyor diye kapatmak neymşi, kobi mi ulan bu ? Koskoca Galatasaray. Diye düşünüyorum sayın Cund, ayrıca en top üye de sensin bana göre. (Tap diye okunan)
Sana göre çözüm ne olmalı sayın top olmayan renktaşım?

Üst Alt