Kaptan Arda yine yok - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kaptan Arda yine yok

Cevap: Kaptan Arda yine yok

ya tamam hadi yumusak top calsin:)

ki hic gormedim

on libero faul yapmadan mac tamamlarmi her gun ya:)

ayip gunah yaaa

hicmi top calmaya calisip gec kalmadin

hicmi rakib onemli pozisyon yakalayacaktida taktik faul yapmadin:)

birakalim bu korumalari madem rakam al sana rakam:)

rakibin on liberosu 4 faul yapmis allah bilir kac top calmistir mesela:)

ardayi koy on liberoya topaldan 5 kat iyi oynamazsa bende bir cacik bilmiyorum

Senin körlüğün demekki görmemen, adamın tereyağından kıl çeker gibi top kaptığı ve lakabının örümcek olduğunu bilmeyen yok.Şuan internette aramama rağmen top çalma ile istastiklerimi bulamadım ancak zamanında şöyle bir post atmışım.Ayrıca evet bişey bilmiyorsun, Alan savunması denen bir olaydan haberin yok mesela, bazen rakibin bağlantılarını iyi kapattığın zaman rakip yanlış pas vermek zorunda kalır ve top kapılmış olur bu top çalma olarak yansımız ama olay böyledir, M.topalda alan savunmasına uygun bir oyuncu aynı zamanda.Vede iyi bir süpürücü.

Aurelio

Top Çalma: 87

Top kaybı: 75

M.topal:

Top Çalma: 102

Top kaybı: 32

Senin körlüğün demekki görmemen, adamın tereyağından kıl çeker gibi top kaptığı ve lakabının örümcek olduğunu bilmeyen yok.Şuan internette aramama rağmen top çalma ile istastiklerimi bulamadım ancak zamanında şöyle bir post atmışım.Ayrıca evet bişey bilmiyorsun, Alan savunması denen bir olaydan haberin yok mesela, bazen rakibin bağlantılarını iyi kapattığın zaman rakip yanlış pas vermek zorunda kalır ve top kapılmış olur bu top çalma olarak yansımız ama olay böyledir, M.topalda alan savunmasına uygun bir oyuncu aynı zamanda.Vede iyi bir süpürücü.

Aurelio

Top Çalma: 87

Top kaybı: 75

M.topal:

Top Çalma: 102

Top kaybı: 32

alan savunmasi nedir bilsen tek basina alan savunmasi yapmanin ne kadar komik oldugunu bilirsin:)

toplam istatistige bakma sen

bana 1 farkli galip oldugumuz yada stresli olan maclardaki olaylari anlat

ben sana bir yorum yapiyorum ve destekliyorum

adam fener macinda 0 top caldi mesela stresi yuksek mac:)

cemiskezege karsi 3-0 ondeyken 5 top calmis banane

istatistik diye tutturan sizsiniz

ben sana o 0 lari oyunu izledigini etliye sutluye karismadigini gostermek icin verdim orada bilgi yok

hem salla topali banane gitmis sonucta isim olmaz alana hayri dokunur umarim

bu konuyu topal konusu yapmaya gerek yok

alan savunmasi nedir bilsen tek basina alan savunmasi yapmanin ne kadar komik oldugunu bilirsin:)

toplam istatistige bakma sen

bana 1 farkli galip oldugumuz yada stresli olan maclardaki olaylari anlat

ben sana bir yorum yapiyorum ve destekliyorum

adam fener macinda 0 top caldi mesela stresi yuksek mac:)

cemiskezege karsi 3-0 ondeyken 5 top calmis banane

istatistik diye tutturan sizsiniz

ben sana o 0 lari oyunu izledigini etliye sutluye karismadigini gostermek icin verdim orada bilgi yok

hem salla topali banane gitmis sonucta isim olmaz alana hayri dokunur umarim

bu konuyu topal konusu yapmaya gerek yok

Hertha berlin maçı Gazozuna oynadığımız ve Topalın iyi oynadığı bir maçtı mesela.Türkiye kupasında Fenerbahçeyle 0-0 berabere kaldığımız Kadıköydeki maçta gayet stressizdi, Alexi felanda izlemişti Topal.! Yanındakiler sana yardım etmiyorsa intihar bombacısı gibi boşa öne atlamanın anlamı yok.Zaten ön libero dediğin adam öne atlayıp pres yapmaz.(tek ön liberoysa) Ayrıca beğendiğin Canada eleştirildi geriye çekiliyor diye, aratıp bakabilirsin Cananın mesajlarında.Bizim takımda durum odur.Barış özbekin iyi olduğu dönemlerde Topalın nasıl oynadığını biliyoruz mesela.

Arda'dan önce sakatlanan Baros'a gelince koçum aslanım, Arda'ya gelince dönmesende farketmez.

Neden?

Hıyarın teki çok sevişmekten sakatlandı diye açıklama yaptı diye.

Lan o zaman Sinem Kobal neden sakat değil.

Neyse nankör dolu Galatasaray taraftarının içi.

Ultraslan gibi taraftar gurubu bizim gibi andavallara çok bile.

Sacmalamada yeni bir boyut actin abi. :)

Arda'nin sakatligi tamamiyle kendi amatörce davranislarindan kaynaklandi. Belcika macinda sakatligina ragmen oyuna devam etmesi, sonrasinda kendi takimiyla haftalarca antrenmana bile cikmamisken milli takima gitmesi tamamiyle amatörlüktür, ve kendi hatasidir. O yüzden üzülemiyorum, bilip bilmeden konusuyorum gerci, belki bambaska bir nedeni vardir sakatliginin. Ama bu kadar profesyonellikten uzak hareket eden, kaptani oldugu ve tarihinin en kötü dönemlerinden birini geciren takimi yalniz birakip milli takim icin kendini anlamsizca riske eden adamin sakatligina üzülemiyorum. Yarin milli takimin önemli bir maci olsa iyilesiverir cünkü birden, fedakarlik deniyor ona da o zaman.

Istatistik nedir ya? Istatistiklere gøre Alex mukemmel øtesi bir futbolcu. Fakat forumda ben de dahil kimse Alex'i begenmiyor.

Tamam Arda iyi futbolcudur yeteneklidir ki zaten sorun bu degil. Fakat Arda geriye gidiyor hem futbol olarak hem de kafa olarak. Asist yapar ki yetenekli yapiyor fakat sorun degil ki hatirliyorum ilk dønemlerdeki Arda'yi az cok. Simdiki Arda ile o dønemki Arda arasinda fark var hatta bence futbolu gelismedi daha geriye dustu. Ve surekli surekli yok Messi gibi mukemmel øtesi o bir yildiz heryerde oynar dendikce daha da geriye gidebilir Arda. Kaldiramadi bence bu kadar populerligi kendini koruyamadi. Gitsin eglensin bunda problem yok fakat baska problemler var.

Taraftar bile ikiye bølundu. Ki yani gitti zaten artik cogu sey.

Gönül-Emre-Volkan, bu ücünü verirse Aziz satalım Fenere Ardayı. Bir tasta 3 kus vurmak buna denir. Baskan su son bir kac senede dedigi tek bir seyin arkasında durup Stochta yedigi kazıgın öcünü alsında görelim.

Gönül-Emre-Volkan, bu ücünü verirse Aziz satalım Fenere Ardayı. Bir tasta 3 kus vurmak buna denir. Baskan su son bir kac senede dedigi tek bir seyin arkasında durup Stochta yedigi kazıgın öcünü alsında görelim.

Mavuba da iyi oyuncu. Ama Diarrayı alabilirsek iste turnayı tam gözünden vurur, benim burada senelerdir bahsettigim süpürücü orta saha oyuncusuna en sonunda sahip olmus oluruz.

Hayali bile güzel olsada, Haginin en azından orta sahaya bu tipte bir oyuncu istedigini artık biliyoruz. Yani bir nevi hayali yarıladıkta denilebilir.

Ahaha:D Komedi yahu burası:D

Arda ölse "Bak gördün mü, takımını yalnız bırakıyor, bravo Büyük Kaptan!" denecek...

Harbi beklerim öyle birşey...

Üst Alt